نرخ ارز، سکه و طلا در بازار امروز پنج شنبه ۱۲ دی ۹۸/ کاهش قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۶۴۵ هزار تومان قیمت خورد.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت چهار میلیون و ۶۴۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت چهار میلیون و ۶۳۵ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، ربع سکه هم بدون با ۱۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۷۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۷۴ هزار ۱۶۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۲۰ دلار قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی
صرافی ملی قیمت دلار را برای پنج‌شنبه دوازدهم دی بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۲ هزار ۹۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت دلار و سایر ارز‌های بانکی در روز پنج‌شنبه دوازدهم دی ۹۸
براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (پنج‌شنبه دوازده دی ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته ۵۵ هزار و ۵۰۶ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۸۰ ریال ارزش‌گذاری شد.
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=39621

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.