نوسانات جزئی بازار خودرو

بر اساس معاملات انجام شده امروز ۱۱ آذر ۹۸ قیمت‌های برخی از خودرو‌های ایرانی و خارجی نسبت به دیروز با افت و خیز جزئی همراه بوده است.

طبق آخرین قیمت خودرو در بازار ، پژو پارس و سایپا ۱۱۱ نسبت به معاملات ۱۰ آذر۹۸ با کاهش ۴۰۰ هزار تومانی به ترتیب ۱۰۱ میلیون تومان و ۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش شدند.

پژو GLX و ساپیا ۱۳۱ هم نسبت به معاملات دیروز با کاهش میانگین ۳۰۰ هزار تومانی به ترتیب ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسیده‌اند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ (ساده) و ساینا بدون تغییر قیمت ، به ترتیب ۱۰۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته شد.

در بازار ما شاهد افزایش قیمت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ (ساده) به میزان ۳۰۰ هزار تومان بودیم که امروز به قیمت ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار به خرید و فروش رسید.

خودروهای وارداتی

همچنین امروز (۱۱ آذر ۹۸) در بازار کشور شاهد نوسانات قیمت خودروهای وارداتی هستیم.

در میان خودروهی وارداتی رنو تلیسان و هیوندا النترا با کاهش ۱۰ و ۲۸ میلیون تومانی به ترتیب ۷۱۵ میلیون و ۴۸۰ میلیون در بازار خرید و فروش شدند.

تویوتا CH-R تیپ لانچ (۲۰۱۸) و رنو کولئوس بدون تغییر با قیمت های ۸۳۰ میلیون تومان و ۸۸۰ میلیون تومان به فروش رسیده‌اند.

تویوتا راو ۴ (الفطیم) ۲۰۱۸ با افزایش ۵۰ میلیونی به قیمت یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان و کیا سونتو ۲۰۱۸ با افزایش ۱۰ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان در بازار فروخته شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.