انتقاد تند سردار معروفی از سیاست‌زدگی وحشتناک در کرمان/ نیازمند تحول مدیریتی در سطوح میانی هستیم

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نیازمند تحول مدیریتی استان در سطوح میانی هستیم تا شاهد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باشیم.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، سردار حسین معروفی ظهر امروز در مراسم بیعت با فرمانده که با حضور علی زینی‌وند استاندار کرمان، امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش و سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان به مناسبت سالروز میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار در گلزار شهدا کرمان برگزار شد اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای خدمت‌رسانی به مردم مکان و زمان نمی‌شناسد.

وی با بیان اینکه سپاه در اصول انقلاب اهل معامله‌گری نبوده و محافظه کار نیست گفت: سپاه جاه‌طلب و فرصت‌طلب نیست و نمی‌رود که به مردم خدمت کند تا به جایگاهی برسد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه سپاه رسالت‌محور بوده و در خدمت به مردم محاسبه‌گر نیست افزود: درب خانه سپاه به روی همه باز است اما با کسانی که در زمین دشمن بازی می‌کنند، مقابله می‌کند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مثلث اعتقادی، انقلابی و ولایی تشکیل شده و خود را فدایی ولایت می‌داند ادامه داد: سپاه فقط پشت سر امام خویش قرار می‌گیرد و در جهاد و خدمت برای مردم نگاه سیاسی و قومی ندارد.
سردار معروفی با اشاره به اینکه مدتی در استان در فضای مجازی نکاتی مطرح می‌شود که شایسته نیست گفت: موضع سپاه در استان را فقط فرمانده سپاه استان مطرح می‌کند و حرف‌های افراد در فضای مجازی ربطی به سپاه ندارد.

وی با بیان اینکه در استان کرمان بالای سه هزار پایگاه مقاومت بسیج فعال است که حدود دو میلیون بسیجی عضو دارد افزود: موضع‌گیری آنها در برابر موضوعات مختلف ارتباطی به سپاه ندارد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه سیاست‌زدگی در استان کرمان بسیار وحشتناک است بیان کرد: سیاست‌زدگی در استان باعث هدر رفت منابع و مانع خدمت به مردم شده است.

وی با بیان اینکه نیازمند تحول مدیریتی استان در سطوح میانی هستیم تا شاهد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب باشیم گفت: جوانان مستعد و انقلابی زیادی داریم که باید از آنها استفاده شود و باید سیاست‌زدگی را کنار گذاشت.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=85994
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.