آغاز عملیات اجرایی گاز رسانی به ۲ شهر شهداد و اندوهجرد

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۲ شهر شهداد، اندوهجرد و ۱۱۳ روستا با اعتباری بالغ بر ۱.۲۲۲میلیارد ریال خبر داد.

“منوچهر فلاح” در جمع خبرنگاران ضمن اعلام این خبر گفت: در هفته دولت سالجاری عملیات اجرایی گاز رسانی به ۵۳۷۱ خانوار شهری و روستایی در استان کرمان آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان ادامه داد: در طول مدت اجرای این پروژه ها ۶۳۴ کیلومتر خط تغذیه و شبکه اجرا و ۴۳۲۰ انشعاب نصب می‌شود که پیش بینی می گردد ۲۴۹۵ خانوار روستایی و ۲۸۷۶ خانوار شهری از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: تاکنون از مجموع ۷۱ شهر استان، ۵۳ شهر گازدار شده و از ۱۸ شهر باقیمانده، ۱۷ شهر عملیات گازرسانی آنها در دست اجرا می باشد که ۱۳ شهر آن شامل شهرهای جنوبی استان بوده و انشاالله با پیگیری های صورت گرفته ۱ شهر باقیمانده که شهر جبالبارز است، در سال ۹۸ در دست اجرا قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان تعداد روستاهای گازدار استان را ۱۱۴۳ روستا عنوان کرد و افزود: برنامه ریزی جهت گازرسانی به حدود ۲۰۰ روستا در سال ۹۸ نیز در دست اقدام است.
فلاح تلاش وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران را در گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار بسیار مهم ارزیابی کرد و ابراز امیدواری کرد: سال ۹۸ با گازدار شدن ۵ شهر اندوهجرد، شهداد، عنبرآباد، بلوک و هنزا درصد بهره مندی کل خانوار استان از نعمت گاز طبیعی به ۷۸ درصد ارتقاء یابد
مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان هفته دولت را یادآور فداکاری‏‌های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری، شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر دانست و گفت:  شرکت گاز استان کرمان همانند سنوات گذشته وظیفه خدمت رسانی به مردم شریف استان را دارد و بر حمایت از گازرسانی به شهرها و روستاها، رضایت مشترکین و تحول در ارائه خدمات، برنامه‌ریزی کزده که خوشبختانه با همت و تلاش مجموعه شرکت گاز استان کرمان، شاهد پیشرفت گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان کرمان می‌باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

+ 81 = 88