متهم اصلی آزار کودکان گل فروش بازداشت شد

دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: با توجه به مشاهده و رصد فیلمی در فضای مجازی توسط معاونت امور فضای مجازی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان با موضوع کودک آزاری، بلافاصله از سوی معاونت مربوطه اعلام جرم شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، این مقام ارشد قضائی در استان کرمان افزود: به رغم  مطرح نشدن شکایت از سوی افراد، به عنوان مدعی العموم و به خاطر کودک آزاری و تخلف از مفاد قانونی و ارتکاب جرم، علیه مسئولان ذی ربط اعلام جرم و در این رابطه پرونده‌ای، از جنبه عمومی اعلام جرم و متهم اصلی دستگیر و هم اکنون در بازداشت است.

سالاری گفت: کلیه افرادی که در این رابطه کوتاهی، قصور و جرمی انجام داده اند تحت تعقیب قضائی قرار خواهند گرفت.

دادستان کرمان افزود: فضای مجازی به صورت مستمر و شبانه روزی کنترل و رصد می‌شود و در صورت وقوع جرم اقدامات مقتضی در جهت مقابله با جرائم انجام خواهد گرفت.

برمبنای این فیلم منتشر شده پیمانکار شهرداری دو کودک گل فروش را مجبور به خوردن گل کرده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=23213
1 نظر
  1. شقشی می گوید

    متاسفانه بر عکس ادعاهای بسیار زیاد هیچ تلاشی برای حل معضل کودکار کار دیده نمیشود ..انگار عمق فجاعت ان را مسولان نمیدانند …نمیفهمند یا خود را به نفهمی میزنند ..فرقی نمیکند این کودکان اینده بسیار دشواری خواهند داشت و عواقب ان دنیا و اخرت همه ما را وسط خواهد کشید ..کاش بجای هزینه های مادی و معنوی و جناحی بی حاصل فکری اساسی برای این کودکان می شد ..حیف که مسائل جناحی برای اقایان مهمتر از عاقبت این کودکان است…حیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.