رئیس کل دادگستری استان کرمان:


محدودیت‌های تردد در تعطیلات پیش رو در جنوب کرمان اعلام شد

فرمانده پلیس راه جنوب استان کرمان از آغاز محدودیت های تردد همزمان با سراسر کشور از ظهر امروز در منطقه خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، سرهنگ”علی اکبر سنجری” از آغاز محدودیت های تردد از ظهر امروز 12 خردادماه خبرداد و گفت: براساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال در سراسر کشور و به تبع آن در محورهای جنوب استان کرمان همانند دیگر مناطق از ظهر امروز چهارشنبه 12 خرداد تا ساعت 12 روز دوشنبه 17 خردادماه محدودیت های تردد اعمال خواهد شد.

وی از ممنوعیت تردد خودروها با پلاک غیربومی در تمام جاده های استان و جنوب کرمان خبر داد و افزود: فقط خودروهایی که از مبادی صلاحیت دار مجوز عبور و مرور دارند  تردد آنها بلامانع است لذا شهروندان و کسانی که قصد سفر دارند باید به هشدارها و ضوابط اعلام شده توجه جدی داشته باشند.

سنجری از اعمال قانون توسط مامورین پلیس راه و دوربین های نظارتی  خبر داد و اظهار کرد: با اعمال قانون از تردد خودروهای بدون مجوز عبور و مرور ضروری، جلوگیری خواهد شد.

وی پرهیز از سفرهای غیرضروری را مورد تاکید قرار داد و افزود: از تمام شهروندان و کسانی  که قصد تردد در جاده های استان و خصوصا جنوب کرمان  را دارند می خواهیم  حتی الامکان از هر گونه سفر غیرضروری در روزهای 12 تا 17 خرداد خودداری کنند زیرا سلامت عمومی در اولویت کار پلیس است.

سنجری هرگونه تردد ضروری را مستلزم اخذ مجوز از دستگاهای ذیربط عنوان کرد و گفت: چنانچه تردد ضرورت دارد می طلبد افراد ضمن دریافت مجوزلازم و با رعایت  قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس را در اجرای این امر مهم همراهی و همیاری نمایند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=71805
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.