مدیر قلعه گنجی عامل شکستگی کتف دانش آموز در مدرسه

پرونده مدیر قلعه گنجی که در یکی از مدارس روستایی این شهرستان موجب شکسته شدن کتف دانش‌آموز ۹ ساله شده است به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان و مراجع قضایی ارسال شد.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان در رابطه با این حادثه به کرمان نو گفت: مدیر دبستان روستای جنگل‌آباد قلعه‌گنج با یکی از دانش آموزان این مدرسه برخورد کرده و موجب آسیب به کتف دانش‌آموز شده است.

سلاجقه افزود: این مدیر حین بازی در زمین فوتبال بطور سهوی به دانش‌آموز برخورد می‌کند و دانش‌آموز پس از برخورد با زمین از ناحیه کتف دچار آسیب می‌شود.

وی بیان کرد که در حال حاضر ابلاغ مدیریت وی لغو و به مدرسه دیگری جابجا شده، همچنین پس از بررسی‌های اولیه پرونده معلم خاطی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری استان و مراجع قضایی شهرستان ارسال شده است.

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: از دانش‌آموز آسیب دیده و اولیای آن دلجویی شده و دانش‌آموز مصدوم نیز در مرخصی درمان بسر می‌برد.

این در حالی است که در گزارش ایرنا آمده که زینب نارویی از بستگان نزدیک دانش‌آموز گفته دانش‌آموز کنار زمین فوتبال مدرسه حین تماشای بازی بوده که مدیر مدرسه از پشت سر و به صورت ناگهانی وی را به طرف زمین فوتبال هُل می‌دهد و زینب پس از برخورد با زمین خاکی مدرسه از ناحیه کتف و گردن دچار آسیب می‌شود.

وی افزود: زینب کهنوجی ۹ ساله و کلاس سوم دبستان روستای جنگل‌آباد از توابع بخش مرکزی قلعه‌گنج است و پس از این حادثه و مراجعه به پزشک در استان هرمزگان پزشک معالج گفته است که به علت نحیف بودن جثه دانش‌آموز، فعلا قادر به جایگذاری پلاتین و انجام عمل جراحی کتف وی نیستیم.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=38637

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.