مراسم جمع‌خوانی قرآن در کرمان برگزار می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان گفت: مراسم جمع‌خوانی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در حسینیه ثارالله کرمان از شبکه استانی کرمان به صورت زنده پخش می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، احمد علیرمضانی صبح امروز در جلسه تجلیل از خبرنگاران فعال در پوشش برنامه‌های ایام‌الله دهه‌فجر انقلاب اسلامی استان کرمان با تبریک حلول ماه شعبان اظهار داشت: دهه‌فجر امسال در استان کرمان، پوشش خبری مناسبی داشت و با وجود اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی برگزار شد اما مردم به خوبی پای کار آمدند.

وی با بیان اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و صدا و سیما برنامه‌های خوبی در این زمینه تدارک دیده است گفت: برنامه سحر نزدیک است از ماه شعبان از رادیو پخش می‌شود و پخش مراسم احیای نیمه شعبان نیز از رادیو کرمان در برنامه است.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان با اشاره به اینکه در آستانه سال جدید قرار داریم و ویژه برنامه نوروز نیز از تلویزیون روی آنتن می‌رود، افزود: ویژه برنامه سال تحویل تلویزیون نیز از ارگ بم به‌صورت زنده پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم جمع ‌وانی قرآن کریم در حسینیه ثارالله شهر کرمان در ماه رمضان برگزار می‌شود گفت: این مراسم به‌صورت زنده از شبکه استانی کرمان و سایر شبکه‌های ملی و بین المللی پخش می‌شود.

علیرمضانی با اشاره به اینکه با شیوع بیماری کرونا روبرو هستیم بیان کرد: در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حفظ سلامت شهروندان این مراسم با ۵۰ درصد ظرفیت برگزار می‌شود.

حسین انجم‌شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان نیز در این آیین با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: دهه‌فجر امسال در استان کرمان به خوبی برگزار و راهپیمایی خودرویی بسیار باشکوه برگزار شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کمال امنیت برگزار شد، گفت: حدود ۱۵ هزار خودرو در این راهپیمایی حضور یافتند که بسیار قابل توجه است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=85935
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.