در سال جدید؛


25 دستگاه اتوبوس اسکانیا به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی اضافه می‌شود

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از اضافه‌شدن ۲۵ دستگاه اتوبوس اسکانیا به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی درون‌شهری خبر داد.

به گزارش کرمان نو، مهدی نیکویی، با اشاره به گذشت ۵۲ سال از زمان تأسیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از پیشرفت ۹۰ درصدی فاز سوم بازسازی اتوبوس‌های درون‌شهری شامل ۲۰ دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: در سال جدید ۲۵ دستگاه اتوبوس اسکانیا نیز به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود.

وی افزود: هزینه‌های مربوط به خرید ۲۵ دستگاه اتوبوس اسکانیا ازسوی شهرداری کرمان پرداخت شده است.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از بازسازی فاز سوم اتوبوس‌های درون‌شهری شامل ۲۰ دستگاه اتوبوس هم خبر داد و گفت: بازسازی این تعداد اتوبوس، ۹۰ درصد پیشرفت دارد.

نیکویی با اشاره به تسویه‌حساب کامل بدهی‌های سنوات قبل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان به سازمان تأمین اجتماعی و امور مالیاتی در سال گذشته، افزود: تمام جرایم راهنمایی و رانندگی اتوبوس‌های سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری نیز به‌طور کامل تسویه شده است.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، بازسازی و استانداردسازی ایستگاه‌های ده‌گانۀ CNG شهر کرمان را از دیگر اقدامات دانست و از اخذ هفت گواهینامۀ استاندارد جایگاه‌های CNG خبر داد.

نیکویی افزود: همچنین در مرحلۀ نهایی جهت اخذ سه استاندارد دیگر در زمینۀ جایگاه‌های CNG قرار داریم.

وی، با اشاره به تشکیل کارگروه ستاد معاینه فنی شهر کرمان بیان کرد: بازدیدهای دوره‌ای سه‌ماهۀ معاینه فنی و همچنین بازدیدهای ویژۀ نوروز انجام می‌شود.

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان گفت: از سیستم روشنایی و سیستم پایش تصویریِ «مجموعۀ تعمیرگاهی سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی» سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان نیز اصلاح شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86788
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.