شهردار کرمان در پاسخ به کرمان‌نو:


3 ماه دیگر کمربندی شهر روشن می‌شود

شهردار کرمان گفت: قرارداد شهرداری و برق منطقه‌ای برای روشنایی شهر کرمان به مراحل پایانی رسیده و در مرحله تایید ایمنی ال ای دی‌ها توسط شرکت توزیع برق شمال است که ظرف یکی دو هفته آینده تایید می‌شوند و حدود ۲ ماه تا روشنایی کامل کمربندی شهر زمان می‌برد.

به گزارش کرمان‌نو چند ماه گذشته و با توجه به تاریکی معابر شهر کرمان، معاون عمرانی استاندار کرمان از انعقاد قراردادی بین شهرداری و اداره برق منطقه‌ای خبر داد و گفت تا سقف ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای روشنایی شهر کرمان پیش‌بینی شده است.

شهردار کرمان در این خصوص به کرمان‌نو توضیح داد که قرارداد منعقد شده و پیمانکار هم تجهیزات را آورده و الان منتظریم شرکت توزیع برق  شمال

تجهیزات را تایید کند.

سعید شعرباف می‌گوید تمرکز این تجهیزات روشنایی رینگ شهر کرمان است و اگر چیزی از تجهیزات باقی ماند به سمت بلوار جمهوری و جاهای دیگر می رویم.

شهردار کرمان افزود: بعد از گرفتن تاییدیه و شروع به کار حدودا ۲ ماه طول می‌کشد که رینگ شهر کرمان به طور کامل روشن شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=104633
1 نظر
  1. شمس می گوید

    سلام وقت به خیر
    چقدر زشته بزرگترین و پهناورترین استان کشور باشی ولی شهردار بومی نداشته باشی! فقط یک سوال از مسئولین چگونه می‌توانید حرف از انقلاب و انقلاب گری بزنید هیچ فراخوانی دادید؟ می بایست از جوان ها و متخصصین شهری استان که علاقه مند به آبادانی شهر و استان هستند بخواهید طرح ها و برنامه هاشون ارسال کنند.
    اگر شهردار بومی باشه دیگه احتیاج به راهنما و هتل پنج ستاره و ….. نداره حداقل خوبی داره بعضی افراد از عدم اطلاع و شناخت شهر توسط شهردار فساد مالی نمی کنند. که البته فساد مالی و اداری دیگه داره نهادینه میشود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.