آخرین وضعیت مدیرکل ورزش و جوانان کرمان


پاریزی از دستگاه تنفس مصنوعی جدا شد و به هوش آمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان امروز از دستگاه‌ ونتیلاتور جدا شد و به هوش آمده و حال عمومی‌شان خوب است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، مهدی احمدی‌نژاد درباره آخرین وضعیت مصدومان سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان امروز از دستگاه‌ ونتیلاتور جدا شد، به هوش آمد و حال عمومی‌اش خوب است. اما وقتی فرد از دستگاه ونتیلاتور جدا می‌شود تا ۴۸ ساعت بعد احتمال اینکه مجددا به دستگاه تنفس مصنوعی نیاز پیدا کند، وجود دارد.

احمدی نژاد بیان کرد: اگر آقای پاریزی دیگر به دستگاه نیاز نداشته باشد، اوایل هفته آینده از  ICU ترخیص و به بخش منتقل می‌شوند.

وی ادامه داد: باتوجه به ضربه‌ای که به قفسه سینه آقای ستوده مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی وارد شده، شرایط انتقال را هنوز ندارد و باید همچنان در ICU بستری باشد و در حال درمان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: عمل‌های جراحی آقای جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران انجام و حالش بهتر شد، آسیب نخاعی خیلی بهتر شده و حرکت اندام‌هایش خوب است لذا از بیمارستان کرمان ترخیص و به تهران منتقل شد.

او افزود: آقای قاسمی یکی از پرسنل کادر پرواز دچار شکستگی استخوان جناغ سینه و ضربه به ۲ طرف سینه شده بود که از ICU ترخیص و به بخش منتقل شده‌ و احتمالا هفته جاری از بیمارستان مرخص می‌شود.

احمدی‌نژاد درباره خبرنگار حادثه دیده این واقعه گفت: به ۲ طرف قفسه سینه‌ خانم هادی‌خانی ضربه خورده و خون تخلیه شده و احتمالا تا پایان هفته از بیمارستان ترخیص می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=102127
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.