تلاش گل‌گهر برای بقا در لیگ | جلالی به نیمکت بازگشت

پس از منفی شدن تست کرونا سرمربی گل گهر سیرجان، وی بار دیگر به اردوی این تیم بازگشت تا امشب از روی نیمکت گل گهر را در دیدار با ماشین سازی هدایت کند.

یکی از مبتلایان شیوع گسترده کرونا در اردوی سیرجانی‌ها، مجید جلالی سرمربی این تیم بود که باعث شد تا در دیدار برابر شاهین سکان هدایت را به دست مجتبی سرآسیایی بسپارد و خودش از روی سکوها نظاره‌گر عملکرد فنی تیمش باشد.

حالا پس از گذشته دوران این بیماری، جلالی به انجام تست‌های جدید پرداخت و پس از مشخص شدن پاسخ این تست‌ها که هر دو بار منفی اعلام شد او جواز حضور در جمع بازیکنان خود را پیدا کرد تا امشب از روی نیمکت گل گهر را در دیدار با ماشین سازی هدایت کند.

مربی: حق گل‌گهر اینجا جدول نیست

مجتبی سرآسیایی در گفتگو با خبرنگار ورزش سه اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در خدمت باشگاه بزرگ گل گهر و آقامجید جلالی هستم و اعتقاد دارم که آقا مجید یکی از مربیان با دانش فوتبال ماست که می‌توان خیلی چیزها از ایشان آموخت.

وی با تمجید از حمایت‌های مدیریتی گل گهر ادامه داد: از طرف کادر و بازیکنان باید تشکر کنم از آقای جواهری و مدیران ارشد کارخانه‌ی گل گهر که حمایت حداکثری خود را در عمل از تیم خود با پرداخت پاداش‌های فوری بازی قبل نشان دادند‌.

مربی گل گهر سیرجان با بیان اینکه جایگاه این تیم به هیچ وجه در انتهای جدول نیست متذکر شد: گل گهر توانایی کارهای بزرگی دارد و اکنون نیز برای کسب حداکثر امتیازات پیش‌رو متمرکز شده است.

سرآسیایی با اشاره به اتفاقات پایین جدول گفت: در بازی ذوب‌آهن و ماشین سازی اتفاقات عجیبی افتاد و از آن عجیب‌تر اظهار نگرانی سرمربی ماشین‌سازی برای داوری بازی امروز بود!

وی افزود: در بازی مقابل پیکان که بسیار بازی خاص و مهمی برای ما بود، لطمه‌ی زیادی از داوری خوردیم ولی اعتقاد داریم که داوران ما جزو سلامت‌ترین اقشار جامعه هستند و قطعا اشتباهات سهوی و لحظه‌ای است ضمن اینکه علی صفایی هم جزو داوران با کیفیت و باکلاس لیگ ماست.

مربی گل‌گهر از آمادگی حداکثری تیمش برای رویارویی بازی این هفته خبر داد و خاطرنشان کرد: یک هفته‌ی خوب را پشت سر گذاشتیم و با انرژی خوبی که در طول هفته در بازیکنان دیدم انشاالله کسب ۳ امتیاز دور از دسترس نیست.

سیرجانی‌ها که برای بقا در لیگ برتر کار بسیار دشواری را دارند و امروز چند بازیکن خود را به دلیل کرونا در اختیار ندارند.

شاگردان مجید جلالی از ساعت ۲۰:۱۵ امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز به مصاف ماشین سازی می‌روند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=53044

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.