دعوت بازیکنان به تیم ملی امید


حمله استقلال و گل‌گهر به لیست المپیک!

رضا عنایتی بیشترین بازیکن را از تیم‌های استقلال و گل‌گهر دعوت کرده است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از “ورزش سه”، فهرست ۳۵ نفره تیم فوتبال المپیک ایران برای انجام نخستین اردوی آماده‌سازی قبل از مسابقات قهرمانی غرب آسیا در عراق اعلام شد که بازیکنان منتخب رضا عنایتی باید فردا در مرکز ملی فوتبال حضور پیدا کنند و در این بین، استقلال و گل‌گهر بیشترین بازیکن را خواهند داشت.

استقلال با حضور سینا سعیدی‌فر(دروازه‌بان)، مهران فیض‌آبادی(مدافع میانی)، محمدحسین زواری(هافبک) و امیرعلی صادقی(وینگر- مهاجم) و همچنین گل‌گهر سیرجان با حضور امیر جعفری(مدافع چپ)، عرفان شهریاری(هافبک)، حسین نخودکار(هافبک) و امیر شهیم(مهاجم) بیشترین نماینده را با ۴ بازیکن در تیم المپیک ایران دارند.

گل‌گهر سیرجان که هم چهار بازیکن در این لیست دارد و بیشترین نماینده را در اردوی تیم فوتبال امید ایران در کنار استقلال به خود اختصاص داده است، تیم‌های پرسپولیس، سپاهان، آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان نیز هر یک ۳ بازیکن در جمع شاگردان رضا عنایتی دارند.

آبی‌پوشان تنها باشگاهی هستند که بازیکنان آن در تمام پست‌های تیم فوتبال امید ایران حداقل یک بازیکن دارند و البته چهار بازیکن دعوت شده از استقلال در فصل اخیر فرصت کمی از سوی ریکاردو ساپینتو برای بازی به دست آوردند ولی نفرات دعوت شده از گل‌گهر شرایط متفاوتی داشتند.

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=105038
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.