رییس هیات فوتبال استان خبر داد


پایان طرح استعدادیابی تیم ملی زیر ۱۴ سال در کرمان

رییس هیات فوتبال استان کرمان با اشاره به برگزاری طرح استعدادیابی تیم ملی فوتبال زیر ۱۴ سال کشور در روزهای اخیر از پایان مرحله دوم این طرح در کرمان خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، مهدی جهانشاهی با اشاره به برگزاری طرح استعداد یابی تیم ملی زیر ۱۴ سال پسران گفت: در این طرح استعداد یابی از ۸۰۰ فوتبالیست در مناطق شش گانه کرمان، زرند، رفسنجان، سیرجان، منوجان، جیرفت، فهرج و بم انجام شد و پس از ارزیابی و بررسی شرایط نفرات شرکت کننده در نهایت با انتخاب ۲۰۰ نفر از شرکت کنندگان از سوی استعدادیابان در مرحله دیگری ادامه پیدا کرد.

وی افزود: در مرحله دوم این طرح که از بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه و به میزبانی ورزشگاه شهید سلیمی کیا شهر کرمان دنبال شد، پس از ارزیابی نفرات شرکت کننده از سوی استعدادیابان در نهایت ۲۰ فوتبالیست به عنوان بازیکن شاخص و برتر استان به اردوی استعدادیابی تیم ملی زیر ۱۴ سال کشور معرفی شدند.

رییس هیات فوتبال استان کرمان تصریح کرد: اسامی این نفرات طی روزهای آتی از سوی کمیته استعداد یابی و جوانان هیات فوتبال اطلاع رسانی می شود.

گفتنی است: آقایان محمد علی زحمت کشان، محسن پرند، یاشا خلیلی، عبدالحسین ذوالغیاث، حمید باقر پور، رضا ترک زاده، روح الله صابری، پرویز چاه خوزاده، سید احمد موسوی، اکبر شکرانی، رضا فتح آبادی، شهاب شهداد نژاد، حمید سیستانی ، صادق نژاد باقری، محمد حسین نوری و ایمان فرحبخش به عنوان استعداد یاب مسئولیت نظارت و ارزیابی سطح فنی شرکت کنندگان در این طرح را بر عهده داشتند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=92055
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.