نماینده رفسنجان و انار در مجلس:


پیست موتورسنگین رفسنجان هرچه سریعتر راه اندازی شود

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حوادث دلخراشی که از ناحیه موتورهای سنگین رخ می دهد، ضرورت دارد هرچه سریعتر پیست موتورسنگین شهرستان رفسنجان راه اندازی شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، حجت الاسلام  حسین جلالی در خصوص حوادث دلخراش ناشی از موتورهای سنگین در رفسنجان که یکی از دلایل اصلی آن نبود پیست موتورسنگین است، اظهار کرد: یکی از نیازهای مهم شهرستان برای جوانان پیست موتورسنگین است که از روزهای قبل از نمایندگی این دغدغه را داشتم و بارها به مسؤولان متذکر شدم که هرچه زودتر این پیست را برای جوانان شهرمان فراهم کنید، که متأسفانه این مسأله به علل مختلف جدی گرفته نشد و  تاکنون شاهد چندین حادثه دلخراش بودیم.

وی با بیان اینکه در شهرها و استانهای دیگر مکانی ویژه نگهداری و حرکات نمایشی این موتورها در نظر گرفته شده و از تردد  در سطح شهر جلوگیری می کنند، تصریح کرد: رفسنجان هم با توجه به استقبال زیاد جوانان، وجود تعداد زیاد موتورسنگین و علاقه سایر شهروندان نسبت به این موضوع، ضرورت داشت چنین مکانی فراهم شود.

حجت الاسلام جلالی خاطرنشان کرد: الحمدالله  بعد از نامه نگاری هایی که انجام دادیم که صنایع “مس” در حوزه مسؤولیت های اجتماعی خود در این زمینه ورود کند، اقدامات اولیه و بررسی در خصوص جانمایی پیست صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه از جوانان درخواست داریم تا زمان فراهم شدن پیست تدابیری به خرج دهند که دیگر شاهد حوادث دلخراش نباشیم، از شورای تأمین شهرستان هم درخواست کردیم مسأله پیست موتورسنگین رفسنجان را هرچه زودتر حل کنند.

به گزارش کرمان نو، در ۳ ماهه گذشته تاکنون ۴ نفر در اثرتصادف موتور سنگین فوت نموده اند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=82258
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.