پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان:


باران فردا مهمان کرمان می‌شود

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: از اواخر وقت فردا در نیمه جنوبی و مرکزی استان کرمان، بارش پراکنده باران را خواهیم داشت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، فهیمه راستی با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان صاف تا کمی ابری است، گفت: برای امروز گاهی افزایش ابر در استان کرمان و در مناطق غربی، وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

 او افزود: همچنین برای روز جمعه وزش باد نسبتاً شدید در شمال، شمال غربی و جنوب شرقی استان کرمان که باعث کاهش کیفیت هوا، خیزش گردوخاک، افزایش غلظت غبار و اختلال تردد در محورهای مواصلاتی پیش‌بینی می‌شود.

 کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان بیان داشت: همچنین از اواخر وقت فردا، ضمن افزایش ابر در نیمه جنوبی و مرکزی استان، بارش پراکنده باران را در این مناطق خواهیم داشت که باعث آب‌گرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و جاری‌شدن روان آب‌ها می‌شود.

 او تصریح کرد: بیش بینی بارش‌ها برای روز جمعه است که در مناطق جنوبی استان کرمان، احتمال جاری‌شدن سیل وجود دارد که دیروز هشدار هواشناسی در سطح استان صادر شده است.

 راستی بیان کرد: منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۲۵ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان کرمان و راین با دمای ۴ درجه سانتیگراد زیر صفر، خنک‌ترین منطقه استان کرمان به ثبت رسیده است.

 او حداقل دمای امروز شهر کرمان را یک درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۱۶ درجه سانتیگراد می‌رسد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114676
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.