مدیرکل فرودگاه‌های استان:


پرواز تهران – بم در فرودگاه کرمان به زمین نشست

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان، گفت: پرواز شب گذشته تهران – بم به دلیل شرایط نامساعد جوی موفق به فرود در فرودگاه بم نشد و در فرودگاه کرمان به زمین نشست.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، علی جزینی‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان، با اشاره به اعلام وضعیت قرمز هواشناسی در استان کرمان و آغاز فعالیت سامانه بارشی از روز گذشته در استان، اظهار داشت: باتوجه‌به لزوم پشتیبانی و امدادرسانی به نقاط بحرانی، هماهنگی‌های لازم به‌منظور حضور کارکنان و حالت آماده‌باش به ۵ فرودگاه عملیاتی استان ابلاغ شده است.

او با بیان اینکه فرودگاه شهدای بم به‌منظور پشتیبانی شرق استان در حالت آماده‌باش کامل قرار گرفته است، گفت: به دلیل شرایط جوی پرواز تهران – بم مجبور به نشست در فرودگاه کرمان شد.

 مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان ادامه داد: پرواز شب گذشته قشم ایر ۱۲۰۸ تهران – بم به دلیل شرایط نامساعد جوی، بارش باران و عدم دید کافی و زیر ۱۰۰۰ متر، موفق به فرود در فرودگاه بم نشد و در فرودگاه کرمان به زمین نشست.

او همچنین از استقرار بالگرد امدادی جمعیت هلال‌احمر استان در فرودگاه شهدای جیرفت خبر داد و بیان کرد: این بالگرد به‌منظور پوشش امدادی در منطقه جنوب استان در فرودگاه جیرفت مستقر شده است.

 جزینی‌زاده ادامه داد: فرودگاه بین‌المللی کرمان، فرودگاه شهدای سیرجان و فرودگاه شهدای رفسنجان نیز پشتیبانی سایر مناطق و فرودگاه‌های هدف را برعهده داشته و با نیروی انسانی ویژه، تجهیزات و سامانه‌های هوانوردی و فرودگاهی در حالت آماده‌باش قرار دارند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117222
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.