در قالب هفته دوازدهم پویش #هرهفته_الف‌_ب_ایران؛


۳ پروژه برق کرمان با اعتبار ۲۰۲ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید

در راستای هفته دوازدهم پویش #هرهفته‌الف‌ب_ایران،  امروز چهارشنبه با دستور وزیر نیرو ۳ پروژه برق منطقه ای کرمان با اعتبار ۲۰۲ میلیارد تومان به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی و همزمان با ۲۴ پروژه صنعت آب و برق به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای کرمان، وزیر نیرو در آئین بهره‌برداری از این طرح ها اظهار داشت: امسال جمعا ۶۵ طرح با سرمایه گذاری بیش از  ۱۵ هزار میلیارد تومان به افتتاح رسیده است و طبق برنامه تا پایان سال ۲۹۰ طرح با سرمایه گذاری  ۶۴هزار میلیارد تومان به مدار خواهد آمد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان نیز ضمن گرامیداشت هفته صرفه جویی آب و برق گفت: استان کرمان، استانی صنعتی و معدنی است و توسعه زیر ساخت های استان برای تامین انرژی مورد نیاز این صنایع و معادن امری اجتناب ناپذیر است.

حمیدرضا حبیبی بیان داشت: امروز شاهد افتتاح کلیدخانه پست 230 کیلوولت پاریز با سرمایه گذاری شرکت صنایع مس ایران و با اعتبار 110 میلیارد تومان هستیم به منظور تامین زیرساخت های مورد نیاز شرکت ملی مس ایران هستیم.

وی افزود: نیروگاه مقیاس کوچک 8 مگاواتی ایثارگران کوهبنان با سرمایه گذاری یکی از ایثارگران  استان با سرمایه گذاری َ۸۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد و در تامین انرژی استان نقش موثری دارد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای کرمان همچنین گفت: جهت رفع افت ولتاژ، بهبود ولتاژ و افزایش ظرفیت فوق توزیع منطقه جیرفت پست موقت20/132 کیلوولت در پست جبال بارز با اعتبار 12 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد تا گامی در جهت تامین برق مردم این منطقه باشد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=72861
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.