قدردانی امام جمعه کرمان از اقدامات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا

علیدادی امام جمعه کرمان با حضور در آیین افتتاح نقاتگاه ۱۲۰ تخته خوابی از اقدامات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا تقدیر و تشکر کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیداد‌ی‌سلیمانی صبح امروز در آیین افتتاح نقاهتگاه ۱۲۰ تختخوابی پیش‌بینی شده برای بستری بیماران کرونایی توسط قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: از اقدامات ستاد کرونا در کشور و استان تشکر می‌کنم که نتیجه اقدامات آنها اثربخش بوده است.

وی با ابراز امیدواری از رفع بلا در کشور گفت: رفع مشکلات عزم ملی می‌طلبد و ایران در خط مقدم مقابله با کرونا است و نیروهای مبارزه با این بیماری منسجم فعالیت می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه اراده قوی نیروهای مسلح در مبارزه با این بیماری را شاهد هستیم بیان کرد: نیروهای مسلح تاکنون خدمات ارزشمندی به مردم دادند.

وی با بیان اینکه از مسئولان استان به‌ویژه استاندار و دانشگاه علوم پزشکی کرمان تشکر می‌کنم افزود: رسانه‌ها نیز پای کار هستند و برای آگاه‌سازی مردم در پیشگیری از شیوع بیماری تلاش می‌کنند.

علیداد‌ی‌سلیمانی با ابراز اینکه ما وظیفه انسانی داریم که به هم‌نوع خودمان کمک کنیم ادامه داد: کمک به جامعه انسانی بسیار ارزشمند بوده و وظیفه همه است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=46373

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.