دریافت مجوز مرکز نازایی جنوب کرمان از وزارت بهداشت

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از دریافت مجوز مرکز نازایی جنوب کرمان از وزارت بهداشت خبر داد. 

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، علی اصغر خیرخواه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، مرکز ناباروری را در راستای اهداف فرزندآوری ضروری دانست و گفت:راه اندازی مرکز نازایی جنوب کرمان را برای اولین بار در این منطقه خدمتی ماندگار برای مردم خواهد بود زیرا با راه اندازی این مرکز مردمان جنوب کرمان مجبور نیستند جهت د دریافت خدمات ناباروری به استان همجوار و دیگر مناطق مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه هزینه های مرکز ناباروری تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرد، افزود: هزینه مراجعه کنندگان بسیار کم می شود و این خدمتی بزرگ به مردم منطقه بوده چرا که خدمات را در منطقه خود با کمترین هزینه دریافت می کنند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به سفر ریاست محترم جمهور به مناطق سیل زده اشاره کرد و ضمن تشکر از همراهی و همدردی حجت الاسلام رئیسی با مردم مناطق سیل زده جنوب کرمان گفت: با تمام توان و تلاش به مردم مناطق سیل زده خدمت رسانی می کنیم.
وی با بیان اینکه قبل از سیلاب اخیر اعضای ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در آماده باش کامل بودند، گفت: در سیلاب اخیر تیم های بهداشتی در مناطق سیل زده حاضر و خدمات رسانی می کردند.
وی افزود: معاونین بهداشتی و درمان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت طی جریان سیلاب اخیر در مناطق سیل زده حاضر بودند و از نزدیک خدمات رسانی به مردم سیل زده را رصد می کردند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به برنامه ریزی دقیق این دانشگاه در جریان سیلاب اشاره کرد و از هدف گذاری قبل و بعد از سیلاب خبر داد و گفت: تیم های بهداشتی در مناطق سیل زده حاضر و در حال خدمت رسانی هستند.
وی با بیان اینکه پیش بینی های لازم برای جلوگیری ازشیوع بیماری های عفونی و منتقله از آب و غذا انجام شده است، اظهار کرد: نگاه عدالت و تعالی سلامت بعنوان شعار وزرات بهداشت  مورد توجه جدی است.
وی با بیان اینکه استفاده حداکثری از امکانات علوم پزشکی برای خدمت به مردم انجام شود، بر صرفه جویی و حفظ بیت المال تاکید کرد.
وی افزود: نگاه وزارت بهداشت به مناطق محروم‌ و ایجاد عدالت است لذا در این راستا خانه های بهداشت تکمیل و به بهره برداری می رسند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر احتمال ایجاد موج دیگری از کرونا تاکید کرد و گفت: مردم سوش جدید کرونا(امیکرون) را جدی بگیرند و از عادی انگاری و سهل انگاری خودداری کنند.
وی با بیان اینکه پیشگیری بر درمان مقدم است، اظهار داشت: مردم حتما واکسیناسیون کرونا را انجام دهند و پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.
وی بهترین راه مقابله با کرونا را واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل های بهداشتی عنوان کرد و به اطلاع رسانی بیشتر برای افزایش مشارکت مردم در این زمینه تاکید کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=83902
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.