کارشناس اداره کل هواشناسی استان خبر داد؛


رگبار پراکنده باران در برخی از مناطق کرمان

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمان گفت: از امروز تا روز دوشنبه، برای مناطق مرکزی، جنوب غربی و شمال غرب استان کرمان، بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، امین دریافر با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان، صاف تا کمی ابری است، گفت: از امروز تا روز دوشنبه در مناطق مرکزی، جنوب غربی و شمال غربی استان کرمان، بارش پراکنده باران و در ارتفاعات مرکزی بارش باران بیشتری پیش‌بینی می‌شود.

 او افزود: برای هفته جاری، افزایش ابر پدیده غالب جوی در سطح استان کرمان است و از روز سه‌شنبه تا پایان هفته نیز فعالیت سامانه بارشی در سطح استان کرمان پیش‌بینی می‌شود.

 کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: همچنین در مناطق شمال غربی و جنوب شرقی، وزش باد نیز دور از انتظار نیست.

دریافر بیان داشت: شهداد در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۱ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان کرمان و لاله‌زار با دمای ۳ درجه سانتیگراد، خنک‌ترین منطقه استان کرمان به ثبت رسیده است.

او حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۶ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117289
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.