کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان خبر داد؛


ورود سامانه بارشی به استان کرمان

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: با ورود سامانه بارشی به استان کرمان، این سامانه اکثر مناطق را در برمی‌گیرد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، امین دریافر کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان با اعلام اینکه هم اکنون آسمان استان کرمان نیمه‌ابری است، گفت: برای امروز به‌تدریج افزایش ابر در سطح استان پیش‌بینی می‌شود که از بعدازظهر با ورود سامانه بارشی به استان بیشتر مناطق استان را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

او افزود: بیشینه بارش‌ها و وزش باد برای روز دوشنبه است که احتمال بارش باران، تگرگ، تندبادهای لحظه‌ای و جاری‌شدن روان‌آب‌ها و مسیل‌ها دور از انتظار نیست.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان تصریح کرد: برای روز سه‌شنبه نیز وزش باد در مناطق شمال غربی و جنوب شرقی را شاهد هستیم و روز چهارشنبه پدیده خاصی نداریم فقط در ارتفاعات استان بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.

دریافر افزود: شهداد در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۳۴ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین و لاله‌زار با دمای صفر درجه سانتیگراد خنک‌ترین مناطق استان کرمان به ثبت رسیده‌اند.

او حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۸ درجه سانتیگراد اعلام کرد و بیان داشت: امروز دمای کرمان در گرم‌ترین ساعات خود به ۲۳ درجه سانتیگراد می‌رسد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=116514
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.