با مشارکت شرکت سنگ‌آهن گهرزمین و آموزش و پرورش سیرجان صورت گرفت؛


برگزاری بزرگداشت شهدای معلم و دانش‌آموز سیرجان

شرکت سنگ‌آهن گهرزمین با همکاری اداره ی آموزش و پرورش شهرستان سیرجان، مراسم بزرگداشت شهدای معلم، دانش‌آموز و شهید حادثه‌ی تروریستی حرم مطهر شاهچراغ را برگزار نمود.

به گزارش کرمان‌نو، صبح امروز مراسم بزرگداشت شهدای معلم و دانش‌آموز سیرجان و همچنین یادواره شهید دانش‌آموز علی‌اصغر لری‌گویینی با حضور خانواده‌های شهدای معلم، مسوولین، معلمین و دانش‌آموزان در سالن امام علی(ع) شهرستان سیرجان برگزار شد.
در این مراسم، حجت السلام و المسلمین حیدری، امام‌جمعه موقت سیرجان به عنوان نخستین سخنران این یادواره، ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره‌ی تمام شهيدانِ راه حق عنوان کرد: شهادت علی‌اصغر لری گوینی که در حرم شاهچراغ اتفاق افتاد، توسط داعش صورت گرفت و داعش پدید آورده‌ی آمریکاست.
وی در ادامه از اقدام شرکت گهرزمین و آموزش و پرورش در این راستا تقدیر کرد.
در ادامه، مدیرعامل شرکت سنگ‌آهن گهرزمین ضمن گرامیداشت مقام والای شهدا عنوان کرد: مرگ بر آمریکای واقعی صرفا شعار نیست، در درس‌خواندن و پیروزی شما دانش‌آموزان است.
اینکه شما با درس‌خواندن خود و طی درجات عالیه تحصیلاتی بتوانید موجب پیروزی‌های پیاپی در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت باشید آن وقت دست هر دشمنی از کشور کوتاه خواهد شد.
فلاح ادامه داد: برای تشویق دانش‌آموزان و تقدیر از تلاش و مجاهدت آنان شرکت گهرزمین در نظر دارد تا از دانش‌آموزانی که در المپیادها شرکت و کسب رتبه داشته‌اند و همینطور دانش‌آموزانی که در کنکور رتبه ی تک‌رقمی و ۲رقمی آوردند، با نظر فرمانداری تقدیر شود.
وی خاطرنشان کرد: هر دانش‌آموزی که امسال رتبه ی اول شهر را داشته باشد و همچنین آن دانش‌آموزانی که در کنکور، رتبه‌های تک‌رقمی و ۲رقمی رشته‌های مرتبط با کار در گهرزمین را داشته باشند تقدیر خواهد شد.
وی در ادامه افزود: از مسوولین آموزش و پرورش خواستار برگزاری دوره‌های آموزشی برای معلمان هستیم تا بتوانند معلمانی بهتر برای دانش‌آموزان داشته باشند. درواقع دانش‌آموزان آينده سازان کشور هستند و مهم است که به آموزش این آينده سازان توجهی بیشتر شود.
این مراسم با اجرای برنامه‌های مختلف از جمله اجرای سرود سلام فرمانده همراه بود.
در پایان این مراسم از خانواده‌های شهدای معلم و دانش‌آموز تجلیل بعمل آمد.
گفتنی است این مراسم، میزبان بیش از ۲۵۰۰ نفر دانش‌آموز و معلم بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99332
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.