برگزاری امتحانات نوبت اول دانش آموزان به صورت حضوری

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با توجه به جریان آموزش حضوری در مدارس، امتحانات نوبت اول دانش آموزان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سید محمد حبیب اللهی، معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه آموزش به صورت حضوری است، گفت:امتحانات هم در نوبت اول به صورت حضوری برگزار می‌شود، مگر این که به دلایل خاصی مدرسه‌ای شرایط آموزش حضوری را نداشته باشد.

او افزود: امروز شاهد شکل گیری آموزش حضوری در مدارس هستیم که با تلاش همه مدیران مدارس باید قوام یابد و تداوم پیدا کند، ضمن این که کیفیت آموزش را هم باید تضمین کنیم.

حبیب اللهی تصریح کرد: بحران کرونا پدیده‌ای چند بعدی است که آثار و پیامد‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی آن قابل بررسی است و مهمترین حوزه‌ای که تحت تاثیر این همه گیری قرار گرفت، حوزه آموزشی مدارس بود که مدیران مدارس باید برای عبور از این بحران مجهز به مهارت‌های رشد محور باشند تا کیفیت آموزشی و تربیتی سریع‌تر احیا شود.

او با اشاره به مهارت‌های هشتگانه مورد نیاز مدیران مدارس برای موفقیت و اثربخشی بیشتر، اظهار داشت: مدیران مدارس بایستی توانایی ایجاد ارتباط را داشته باشند، باید رشد محور فکر کنند و برای دانش آموزان و معلمان الهام بخش باشند، رابطه ساز بودن، مطمئن و آرام بودن از دیگر مهارت‌های مورد نیاز مدیران مدارس است.

حبیب اللهی نقش کاوشگری مدیران را ضروری دانست و گفت: مثبت اندیشی و صادق بودن نسبت به خود و مجموعه هم برای کارآمدی بیشتر همه مدیران لازم است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=80949
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.