کسب مدال طلا و نقره در المپیاد ملی فرش دستباف توسط هنرجویان کرمانی

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب مدال طلا توسط هنرجو «آرزو ارکیان» و نقره توسط هنرجو« زهرا عسکری» درچهاردهمین المپیاد ملی فرش دستباف خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در حاشیه مراسم استقبال از دانش آموزان برگزیده کشوری استان در چهاردهمین المپیاد فرش خاطر نشان کرد: آرزو ارکیان هنرجوی هنرستان فضیلت آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان موفق به کسب مدال طلای چهاردهمین المپیاد ملی فرش دستباف در رشته بافت فرش دستباف شد.

وی از کسب مدال نقره چهاردمین دوره المپیاد ملی فرش توسط زهرا عسکری هنرجوی هنرستان اندیشه ناحیه دو کرمان نیز خبر داد.

رضایی با بیان اینکه چهاردهمین المپیاد ملی فرش دستبافت از ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت ماه جاری در اردوگاه امام خمینی ره لواسان با حضور ۷۷ هنرجو از سراسر کشور برگزار شد گفت: شش هنرجو به عنوان نمایندگان استان کرمان در این المپیاد شرکت کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اهمیت موفقیت دانش آموزان در المپیاد های علمی بیان کرد: دانش آموزان و هنرجویان استان کرمان در صورت کسب رتبه برتر کشوری در المپیاد های علمی و جشنواره های خوارزمی ۱۰۰ میلیون تومان هدیه می گیرند.

بر پایه این گزارش مراسم استقبال از هنرجویان برگزیده کشوری چهاردهمین المپیاد ملی فرش امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان و جمعی از مسئولان، هنرجویان و اولیا در ایستگاه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی راه آهن کرمان برگزار شد.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88840
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.