شماره مناقصه: ۴۸-۰۳-ک - م


آگهی فراخوان عمومی ” خرید ۳,۰۰۰ (سه هزار) تن فروسیلیسیوم شرکت جهان فولاد سیرجان”

شرکت جهان فولاد سیرجان در نظر دارد” خرید ۳,۰۰۰ (سه هزار) تن فروسیلیسیوم ” را بر اساس ضریب پرمیوم نسبت به نرخ ماهانه انجمن فروآلیاژ ایران را به شرکت‌های تأمین‌کنندگان و تولیدکنندگان واگذار نماید؛ لذا از شرکت‌های واجد صلاحیت دعوت به عمل می‌آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۲۷/۰۳/۱۴۰۳، نامه اعلام آمادگی خود را به همراه مدارک و مستندات بر اساس دستورالعمل ارزیابی کیفی مناقصه‌گران به آدرس ایمیل tender@sjscosteel.com ارسال نمایند.

• شرایط

۱- شرکت‌ها می‌بایست جهت دریافت دستورالعمل ارزیابی کیفی به آدرس اینترنتی سایت شرکت به آدرس www.sjsco.ir مراجعه نمایند. (تکمیل و ارسال فرم دستورالعمل مذکور به‌منظور ارزیابی کیفی الزامی است)

۲- درخواست رسمی با ذکر شماره و موضوع مناقصه (اعلام آدرس ایمیل، شماره‌تلفن ثابت و همراه الزامی است.)

۳- اساسنامه و مدارک ثبتی، رزومه سوابق، مدارک و مستندات توان مالی، گواهی‌نامه اعلام رضایت کارفرمایان و سایر مدارک و مستندات مطابق دستورالعمل ارزیابی کیفی.

۴- در صورت عدم ارائه مستندات مربوط به موارد مذکور؛ شرکت متقاضی مردود و از روند مناقصه کنار گذاشته خواهد شد و حق هیچ‌گونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر موارد:

۱- ارائه اسناد و اعلام آمادگی مطابق شرح بالا هیچ‌گونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و شرکت جهان فولاد در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار است.

۲- شرکت جهان فولاد سیرجان پس از ارزیابی مستندات ارسالی، شرکت‌هایی که در این مرحله واجد صلاحیت مقدماتی باشند را به مناقصه دعوت خواهد کرد.

۳- شرکت‌ها می‌توانند در مورد ابهامات و سؤالات مربوطه، از شنبه تا چهارشنبه (روزهای کاری) در ساعات اداری با شماره ۰۹۹۱۲۹۳۸۳۱۷ یا ۳۱۲۵۷۶۰۰-۰۳۴ داخلی ۶۱۴۳ و آدرس ایمیل TENDER@SJSCOSTEEL.COM ارتباط برقرار نمایید.

واحد دبیرخانه کمیسیون معاملات

(شرکت جهان فولاد سیرجان)

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=119098
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.