در مجمع‌عمومی شرکت جهان فولاد سیرجان مطرح شد؛


رشد تمامی شاخص‌ها در سال ۱۴۰۲

مجمع‌عمومی عادی سالیانه شرکت جهان فولاد سیرجان امروز هشتم خردادماه در محل سالن هتل ارم تهران با حضور ۹۰ درصدی سهام‌داران برگزار شد.

به گزارش کرمان‌نو، در این نشست مدیرعامل جهان فولاد با اشاره به الطاف الهی و همت و تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت گفت: با وجود افزایش محدودیت‌های انرژی، شاهد ارتقا و جهش همه‌جانبه تولید و ثبت ۶۵ رکورد کمی و کیفی در بخش‌های مختلف تولیدی بودیم؛ به‌نحوی‌که در سال گذشته ۹۳۶ هزار تن آهن اسفنجی، ۸۲۳ هزار تن شمش فولادی و ۳۶۵ هزار تن میلگرد (معادل رشد ۸ درصدی) در جهان فولاد تولید گردید.

علی پورمعصومی همچنین با اشاره به فروش ۱۷ هزار میلیاردتومانی محصولات شرکت گفت: در سال ۱۴۰۲ شاهد رشد ۲۳ درصدی فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم و در همین بازه، با ثبت فروش صادراتی یک هزار و ۸۰۰ میلیاردتومانی، رشد ۴۲ درصدی را تجربه کردیم. در بخش فروش میلگرد نیز در این بازه زمانی، با ثبت عدد ۸ هزار و ۳۰۰ میلیاردتومانی، رشد ۶۰ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل به ثبت رساندیم.

مدیرعامل جهان فولاد در ادامه با اشاره به این‌که با افزایش سرمایه در سال گذشته، سرمایه فعلی شرکت معادل ۱۱ هزار میلیارد تومان گردیده است، به نقش طرح‌های توسعه‌ای شرکت در رشد سرمایه پرداخت و افزود: با تلاش همکاران و متخصصان داخلی، کارخانه احیا ۲ در کمتر از ۳۴ ماه وارد فاز بهره‌برداری شده است و پروژه کارخانه مگامدول نیز که تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، تا پایان تابستان امسال به مرحله تست سرد خواهد رسید.

او در ادامه با تأکید بر تلاش‌های مجموعه کارکنان جهان فولاد، یاری هیئت‌مدیره محترم و همراهی سهام‌داران محترم در کسب موفقیت‌های روزافزون این شرکت گفت: ارزش بازار فجهان در سال ۱۴۰۲ شاهد رشد ۴۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و رسیدن به عدد ۳۴ هزار ۵۹۵ میلیارد تومان بود.

در این مجمع سود خالص شرکت نیز معادل ۲ هزار و ۹۰۶ میلیارد تومان با رشد ۲۴ درصدی عنوان گردید.

علی پورمعصومی در انتهای سخنان خود تأکید کرد: دریافت گواهینامه‌های مختلف استاندارد ایزو، کسب تقدیرنامه دوستاره از جشنواره تعالی و انتخاب به‌عنوان واحد برتر ملی از جشنواره امتنان و به‌خصوص دریافت نشان از رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی که به فرمایش مقام معظم رهبری خستگی‌ناپذیر بود، بدون شک بخشی مهم از ویترین موفقیت‌های مدیریتی جهان فولاد است.

لازم به ذکر است در پایان جلسه مجمع و پس از تصویب صورت‌های مالی جهان فولاد در دوره منتهی به سال ۱۴۰۲ به‌ازای هر سهم مبلغ ۶۰ ریال سود تقسیم گردید.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118857
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.