مدیر روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان خبر داد؛


میلیاردها ریال جایزه در انتظار مشترکین خوش مصرف برق

مهرداد محسنی مدیر دفتر روابط‌عمومی شرکت به معرفی پویش باانرژی پرداخت و گفت: این پویش در جهت مصرف بهینه و اجرای برنامه‌های تشویق محور صنعت برق به نام «باانرژی» از نیمه اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا پایان شهریورماه نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان، او افزود: مشترکان می‌توانند از طریق وب اپلیکیشن Ba-energy.ir در جریان این پویش قرار بگیرند و در کنار جوایز گسترده‌ای که برای تقدیر از فعالان این پویش در نظر گرفته شده از محتوای متنوع جهت آموزش راهکارهای مصرف بهینه برق استفاده نمایند؛ انتظار می‌رود با اجرای پویش باانرژی، شاهد کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق مشترکان خانگی باشیم که این مهم با استفاده از راهکارهای ارائه شده در این برنامه و همچنین سامانه ۱۵۲۱ به‌راحتی قابل‌انجام است.

 محسنی کاهش مصرف برق مشترکین خانگی را هدف اصلی این پویش دانست و گفت: مشترکینی که به میزان هدف تعیین شده مصرف برق خود را کاهش دهند، در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند. قرعه‌کشی بین شناسه قبض‌ها (کنتورها) انجام خواهد شد و معادل امتیازی که آن شناسه قبض از صرفه‌جویی کسب کرده، شانس قرعه‌کشی دریافت خواهد کرد. هر کنتور یک بهره‌بردار دارد و جایزه به بهره‌بردار آن اهدا خواهد شد. بهره‌بردار شخص یا اشخاصی هستند که در بازه موردنظر، در واحد مسکونی مربوط به کنتور برنده سکونت داشته باشند.

او افزود: برندگان در قرعه‌کشی از جوائز ارزنده‌ای شامل یک دستگاه خودرو اتومات به ارزش یک میلیارد تومان، کمک‌هزینه خرید کالا با اعتباری بیش از ۱۰۰ میلیون تومان، صدها تبلت و جوائز نقدی و غیرنقدی بهره‌مند می‌شوند و اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق پیامک BAENERGY و یا از طریق تماس تلفنی شرکت‌های توزیع نیروی برق انجام خواهد پذیرفت.

 محسنی، شیوه استفاده از این اپلیکیشن را تشریح کرد و گفت: بهره‌بردار بایستی مدارک هویتی و محل سکونت خود را که شناسه قبض برنده متعلق به آن است، ارائه کند؛ مدارک سکونت شامل مدارک قانونی مالکیت یا اجاره ملک به همراه استشهاد محلی است. برندگان جایزه یک‌صد میلیون‌ریالی یا ده میلیون‌ریالی کمک‌هزینه خرید کالا، هدیه خود را در کیف پول باانرژی دریافت می‌کنند و لازم است تا کد ملی خود را در قسمت مذکور وارد کنند تا کیف پولشان شارژ گردد. همچنین بسته اینترنت به‌صورت خودکار برای برندگان بسته اینترنت فعال می‌شود و در نهایت به‌تمامی برندگان از طریق پیامک با BAENERGY، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

او ادامه داد: پویش ۱۵۲۱ باهدف کاهش ۱۵ درصدی مصرف برق در سراسر کشور طی ۲۱ هفته راه‌اندازی شده است. شما می‌توانید با ارسال عکس کنتور برق خود به‌صورت هفتگی، در این پویش شرکت کرده و شانس برنده‌شدن در قرعه‌کشی ۳۰۰ خودرو و میلیاردها تومان جوایز ارزنده را به دست آورید.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=119882
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.