فرمانده انتظامی شهرستان قلعه‌گنج خبر داد؛


وصول ۱۷ میلیاردتومانی دسترنج کشاورز قلعه‌گنجی به کمک فتا

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه‌گنج از احقاق حق ۱۷ میلیاردی یک کشاورز قلعه‌گنجی با واکاوی پیام‌های تبادل شده بین این فرد و فردی کلاهبردار خبر داد.

به گزارش کرمان‌نو، سرهنگ”محمدرضا بیلری”فرمانده انتظامی شهرستان قلعه‌گنج در تشریح این خبر گفت: با مراجعه یک کشاورز به مسئولان انتظامی و طرح شکایتی مبنی بر اینکه یک نفر در ازای بارگیری و ارسال چندین بار ذرت و دیگر محصولات کشاورزی به او وعده پرداخت وجه داده؛ اما پولی را به این فرد نپرداخته و حاضر به انجام تعهدات خود نیست پرونده جهت رسیدگی‌های تخصصی به پلیس فتا ارجاع شد.

او افزود: در این راستا مأموران پلیس فتا با هماهنگی‌های قضایی و واکاوی دقیق پیام‌های تبادل شده بین این کشاورز و طرف مقابل، موفق به احقاق حق این کشاورز و باز پرداخت ۱۷۰ میلیاردریالی وجه مورد معامله به این کشاورز زحمت‌کش شدند.

فرمانده انتظامی قلعه‌گنج با اشاره به ارسال این پرونده به دادسرا جهت پیگیری‌های بعدی از شهروندان خواست در امور خریدوفروش اموال و محصولات کشاورزی موردنیاز خود در بستر فضای مجازی از اعتماد به افراد سودجو و کلاهبردار خودداری و تا قبل از شناسایی هویت طرف مقابل و صحت اموال مورد معامله از پرداخت وجه و یا ارسال کالا خودداری کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=117565
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.