آماده باش و کشیک نوروزی اتفاقات برق شمال جهت ارتقای سطح خدمت رسانی به مشترکین و مسافرین

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق شمال استان گفت: در تمام ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۱، علاوه بر نیروهای اتفاقات و عملیات که بصورت شبانه روزی جهت رفع خاموشی های احتمالی در خدمت مشترکین می باشند. نیروهای بهره برداری نیز بصورت کشیک و آماده به کار فعال خواهند بود.

به گزارش کرمان نو به نقل از  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان، محمد محسنی گفت: استان کرمان به عنوان جهان شهر مقاومت امسال میزبان گروه زیادی از مسافران نوروزی درقالب کاروان های راهیان نور و زیارت مرقد مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است لذا از چند ماه قبل اقداماتی برای آماده سازی شهر به لحاظ اصلاح روشنایی معابر برای شهروندان و مسافران در ایام بهار انجام شده است.

او با یادآوری اینکه با اقدامات انجام شده، در ایام تعطیلات نوروزی نیز همچون سایر روز‌های سال، برق مطمئن و پایدار شهروندان و اماکن مختلف گردشگری، زیارتی، تفریحی، بیمارستان ها و مراکز درمانی و … تامین خواهد شد، گفت: آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه مشکل غیرمترقبه نیز وجود دارد.

محسنی ادامه داد:  در دوماه پایانی سال  با هدف بهبود ایمنی، ایمن سازی و بهسازی پایه‌ها و تابلو‌های برق و روشنایی معابر بویژه در اطراف پارک‌ها و بوستان ها، اماکن مذهبی و زیارتی،  بازاربزرگ و ایمن سازی تابلوها، کابل‌ها و پایه‌های برق و روشنایی معابر اقدامات لازم بصورت مانوری انجام شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات پایشی در ایام نوروز هم تداوم دارد، اظهار کرد: برای پیشگیری از اخذ انشعاب غیرمجاز و غیراستاندارد که ایمنی و سلامت شهروندان و مسافران را با مخاطره مواجه می‌کند، امکان واگذاری انشعاب کوتاه مدت ایمن به متقاضیان، به ویژه بر پا کنندگان غرفه و نمایشگاه نوروزی، فراهم شده است.

محسنی بیان کرد: با هدف حفظ زیبایی و آراستگی شهر، رنگ آمیزی پایه‌های روشنایی معابر و تابلو‌های برق و شست و شوی چراغ‌های روشنایی معابر در دستور کار قرار گرفته و انجام شده است.

وی گفت: در ایام نوروز به منظور تأمین برق پایدار اکیپ‌های اتفاقات، تعمیرات و روشنایی معابر عمومی بصورت شبانه روزی در محل کار خود حضور خواهند داشت و کار اصلاح شبکه بصورت خط گرم انجام خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=86628
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.