مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان: پیگیر پرواز جایگزین هستیم

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان با بیان اینکه علت تاخیر پرواز شماره ۵۶۶۲ شرکت هواپیمایی آتا مشکل فنی است، گفت: براساس آخرین اعلام شرکت هواپیمایی آتا، این پرواز ساعت ۱۳ امروز انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان با اشاره به تاخیر ۲ پرواز هواپیمایی آتا به مبدا یا مقصد این استان گفت: پیگیر هستیم که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری پرواز جایگزین را برای مسافران در نظر بگیریم تا مردم بیش از این معطل نمانند.

علی جزینی زاده افزود: پرواز شماره ۵۶۶۲ شرکت هواپیمایی آتا بایستی ساعت ۹:۵۰ دقیقه امروز با ۱۵۰ مسافر فرودگاه کرمان را به مقصد تهران ترک کند اما این پرواز با تاخیر روبه رو شده است.

وی با بیان اینکه شرکت مربوطه علت تاخیر را مشکل فنی اعلام کرده است اظهار داشت: براساس آخرین اعلام شرکت هواپیمایی آتا، این پرواز ساعت ۱۳ امروز انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه های استان کرمان عنوان کرد: فرودگاه‌های استان کرمان پیگیر پرواز جایگزین است تا آن دسته از مردم که بنا به اطلاع رسانی شرکت آتا به سالن فرودگاه آمدند و معطل شدند با پرواز دیگری به تهران بروند.

وی در پاسخ به اینکه تاخیر و معطلی پیش آماده برای مسافران را چه کسی پاسخ می دهد؟ گفت: شرکت هواپیمایی آتا باید پاسخگوی تاخیر پرواز مسافران و تبعات آن باشد.

جزینی زاده بیان کرد: در واقع پرواز نخست هواپیمایی آتا در ساعت ۶:۲۰ از تهران به کرمان باید انجام می‌شد که این پرواز طبق برنامه باید ساعت ۷:۴۰ به کرمان می‌رسید تا آماده پرواز ساعت ۹:۵۰ دقیقه کرمان – تهران شود اما براساس اعلام هواپیمایی آتا مشکل فنی برای این پرواز به وجود آمده و این هواپیما هنوز (انتشار خبر) به کرمان نرسیده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=102547
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.