از سوی سازمان حمل‌ونقل شهرداری؛


نرخ سرویس مدارس کرمان در سال تحصیلی جدید اعلام شد

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از اعلام نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید، خبر داد و گفت: «نرخ پیشنهادی براساس ۲۲ روز و افزایش ۴۰ درصدی نرخ پایه و افزایش ۲۰ درصدی نرخ هر کیلومتر اضافه، با اعلام نظر کارگروه ماده ۱۸ استان کرمان، تعیین شده است».

به گزارش کرمان‌نو به نقل از فردای کرمان، رضا میرزایی گفت: «براساس گروه‌بندی خودرویی در نرخ جدید، برای خودروهای «تیبا»، «پراید»، «کوییک» و «ساینا»، حداقل تا سه کیلومتر، ۲۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان و حداکثر تا ۲۰ کیلومتر، ۴۸۴ هزار و ۸۸۰ تومان تعیین شده است».

وی این میزان نرخ پیشنهادی سرویس مدارس برای گروه خودرویی «سمند»، «پژو» و «ال۹۰» را حداقل تا سه کیلومتر، ۲۴۶ هزار و ۴۰۰ تومان و حداکثر تا ۲۰ کیلومتر، ۵۳۸ هزار و ۱۲۰ تومان اعلام کرد.

میرزایی درخصوص سرویس‌های مدارسی که از خودوری «ون»  برای حمل‌ونقل عمومی دانش آموزان، استفاده می‌کنند، گفت: «برای این دسته از سرویس مدارس، تا سه کیلومتر، حداقل مسافت در نظر گرفته شده، نرخ ۱۸۴ هزار و ۸۰۰ تومان و تا ۲۰ کیلومتر، حداکثر مسافت ۴۳۱ هزار و ۶۴۰ تومان تعیین شده است».

وی، نرخ «مینی‌بوس» را تا سه کیلومتر، ۱۵۴ هزار تومان و تا ۲۰ کیلومتر، ۲۸۸ هزار و ۶۴۰ تومان دانست.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان همچنین مدت‌زمان سرویس‌دهی در دوره‌های مختلف تحصیلی در سال ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۲ را تشریح و خاطرنشان کرد: «مدت‌زمان سرویس‌دهی برای مقطع ابتدایی دورۀ اول و دوم هفت‌ونیم ماه، برای مقطع متوسطه دورۀ اول، هشت ماه و مقطع متوسط دورۀ دوم، هشت‌ونیم ماه تعیین شده است».

وی گفت: «سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، موظف به نظارت بر رعایت نرخ‌نامه ازسوی سرویس مدارس است؛ بنابراین، در صورتی که مردم در این خصوص شکایتی داشته باشند، می‌توانند با تلفن ۱۳۷ شهرداری کرمان تماس بگیرند و موضوع را اطلاع دهند».

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=97863
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.