65درصد راه های مسدود شده رودبارجنوب بازگشایی شد

فرماندار رودبارجنوب گفت: با هلال احمر تقسیم کار کردیم تا رساندن ارزاق به دست مردم زودتر انجام شود، ارزاق روز گذشته به مردم بخشی از مناطق سیل زده رسانده شد.

فرماندار رودبارجنوب به«کرمان نو»گفت: «تقریبا 65 درصد راه های مسدود شده توسط سیلاب در این شهرستان تا ظهر امروز باز شده که بقیه مسیرها نیز تا عصر بازگشایی می شود.»

محمود قانعی فرد افزود: «وضعیت برق رسانی نیز تاکنون به خوبی پیش رفته و تا پایان امروز تمامی مناطقی که دچار بی برقی بودند مشکلشان حل خواهد شد.»

وی تصریح کرد:« با هلال احمر تقسیم کار کردیم تا رساندن ارزاق به دست مردم زودتر انجام شود، ارزاق روز گذشته به مردم بخشی از مناطق سیل زده رسانده شده و تا امروز نیز به دیگر مناطق باقیمانده رسیدگی خواهد شد. البته به بعضی نقاط به صورت هوایی امدادرسانی انجام می شود. دام های تلف شده نیز توسط اداره عشایری دفن می شوند و تمامی نهادها پای کار هستند تا این مشکل هر چه زودتر حل شود.»

فرماندار رودبار جنوب افزود: در طول تاریخ به خاطر نداریم که بارندگی با این شدت را در جنوب کرمان داشته باشیم، ظرف چهار ساعت بیشتر از 107 میلی متر بارندگی داشتیم و کارشناسان امور آب هم این را مساله ای بی سابقه عنوان می کنند. حدود ده روز قبل تمهیدات لازم اندیشیده شده بود ولی این یک پدیده نادر بود.»

قانعی فرد تاکید کرد: «مساله ای که ما را اذیت می کند تصرفات اراضی حاشیه پل هاست که برخی از مردم اراضی این محل ها را تصرف کرده اند البته استاندار روز گذشته دستور داد که دستگاه های مربوطه به این موضوع ورود کنند.»

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=45622
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.