در نشست مدیرعامل کرمان خودرو، شهردار کرمان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار؛


خودروهای برقی به‌زودی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی کرمان می‌پیوندند

در نشست مدیرعامل کرمان خودرو، شهردار کرمان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مقرر شد شهرداری کرمان درخواست خودروهای موردنیاز را به شرکت خودروسازی ارائه داده و زیرساخت لازم را برای ایجاد حداقل سه ایستگاه شارژ سریع در شهر کرمان فراهم کند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، در نشست مدیرعامل کرمان خودرو، شهردار کرمان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، توافق اولیه برای استفاده از ظرفیت تولید این شرکت خودروسازی برای حمل‌و‌نقل عمومی با تامین حداقل ۱۰۰ خودروی برقی در  شهر کرمان با تسهیلات ویژه انجام شد.

امیر حسن‌زاده معاون استاندار کرمان شامگاه ۲۳ خردادماه در این نشست اظهار کرد: استان را باید کرمانی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های بسیار زیادی که دارد بسازند، از این رو نقش شهرداری کرمان و تصمیمات شورای شهر در ایجاد تغییرات بنیادی و اساسی در چهره شهر و ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای ۱۰۰ سال آینده شهر می‌تواند بسیار موثر و راهگشا باشد.

او افزود: خوشبختانه این توانمندی همراه با روحیه جهادی و انقلابی در شهردار و اعضای شورای شهر وجود دارد که امید را برای داشتن کرمانی آباد و در خور شأن مردمان نجیبش افزایش می‌دهد.

معاون استاندار کرمان با اشاره به توانمندی شرکت‌های خودروسازی در استان بیان کرد: این شرکت می‌تواند با تکیه بر توان علمی و مدیریتی، با استفاده از تکنولوژی‌های نو گام موثری در رشد و شکوفایی کشور بردارد و منطقی است که کرمان با استفاده از این ظرفیت‌ها در بحث حمل‌و‌نقل عمومی در کشور جزء استان‌های پیشرو باشد.

محسن تویسرکانی شهردار کرمان نیز در این نشست با اشاره به اخذ مصوبه شورای شهر در زمینه تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی به خودروی برقی بیان کرد: اعضای شورا نهایت همکاری را در این خصوص به عمل آوردند.

در این نشست مقرر شد شهرداری کرمان درخواست خودروهای موردنیاز را به شرکت خودروسازی ارائه داده و زیرساخت لازم را برای ایجاد حداقل سه ایستگاه شارژ سریع در شهر کرمان فراهم کند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=119264
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.