شهردار کرمان گفت:


شهروندان به شهرداری اعتماد کنند و سرمایه‌گذاری در شهر را جدی بگیرند

 شهردار جدید کرمان با بیان اینکه حال شهر کرمان خوب نیست و مشکلات جدی وجود دارد، گفت: رویکرد من برای اداره شهر کرمان متفاوت است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، محسن تویسرکانی شهردار جدید کرمان صبح امروز در نخستین نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با بیان اینکه رویکرد بنده به‌عنوان متولی شهرداری کرمان متفاوت است و اعتقاد دارم که حتماً همه باید دست‌به‌دست هم بدهیم تا شهر ما آباد شود، اظهار داشت: در همه بخش‌ها نیاز به همکاری داریم و حتماً باید افراد صاحب‌نظر و نخبگان نظرات خود را ارائه کنند و از آن استفاده خواهیم کرد.
او با اشاره به اینکه حال شهر کرمان خوب نیست و کرمان را باید در خور شأن نام کرمان ساخت، ادامه داد: فرصت‌ها محدود است و چشم بر هم بزنیم این فرصت خدمتگزاری به اتمام می‌رسد.
شهردار جدید کرمان با بیان اینکه بنده چهل و هفت یا هشتمین نفری هستم که شهردار کرمان شدم به‌خوبی می‌دانم که این مسئولیت‌ها به اتمام می‌رسد، گفت: اعتقاد دارم باید بین مردم بود تا مشکلات آنها را دید و برای آن برنامه‌ریزی کرد.
او با اشاره به اینکه کارهای روزمره شهرداری هر روز انجام می‌شود؛ چه من باشم و چه نباشم. زباله شهر جمع می‌شود و این کار هر روزه و وظیفه اصلی ما است، افزود: وضعیت شهر کرمان وضعیت خوبی نیست و برای تغییر این وضعیت به طور مستمر جلساتی را با صاحب‌نظران خواهیم گذاشت.
تویسرکانی با بیان اینکه اهل کرمان و متولد شهر کرمان هستم و تمام کوچه‌ها و محلات شهر را به نام می‌شناسم، ادامه داد: از ساعت شش صبح تا هفت و نیم هر روز صبح ملاقات عمومی دارم و حرف مردم را می‌شنوم.
او باشاره این امکان وجود دارد که بتوانیم کار به‌خوبی انجام بدهیم، گفت: شهرداری کرمان هم نیروی خوب انسانی دارد و هم ساختمان و امکانات خوبی در اختیار همکاران ما در شهرداری است که در قیاس با سایر ادارات این امکانات قابل‌مقایسه نیست.
شهردار جدید کرمان با بیان اینکه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در ابعاد مختلف از جمله فرهنگی کار کنیم و اثرگذار باشیم، افزود: از شهروندان می‌خواهیم که به شهرداری اعتماد کنند و سرمایه‌گذاری در شهر خود را جدی بگیرند.
او با اشاره به اینکه تعامل با سایر ادارات را با جدیت پیگیری می‌کنیم و اعضای شورای اسلامی شهر هم پای‌کار هستند، بیان کرد: اعتقاد دارم از تمام ظرفیت‌ها باید برای آبادانی شهر استفاده کرد.
تویسرکانی با بیان اینکه بودجه شهرداری نسبت به سایر شهرها بسیار پایین است و نیاز است که هم پای‌کار بیاییم و برای آبادانی شهر تلاش کنیم، ادامه داد: مشکلات جدی از جمله نورپردازی حمل‌ونقل عمومی و آسفالت کوچه‌ها وجود دارد.

او با اشاره به اینکه برای حل مشکلات باید ظرفیت‌های مختلف را پای‌کار آورد، گفت: تبلیغات شهری اهمیت زیادی برای روحیه مردم دارد و پیشرفت فقط بحث اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نیست و همه ابعاد را باید در کنار هم جلو برد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114371
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.