انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان و دانشگاه فنی و حرفه‌ای

حسین میجانی در راستای همکاری مشترک در خصوص ،برگزاری دوره های آموزشی جهت تامین و ایجاد اشتغال برای نیروی انسانی شاغل در واحدهاهی صنعتی ذینفع خوشه کسب و کار ماشین آلات و قطعات صنعتی مستقر در شهرک های صنعتی با دانشگاه فنی و حرفه ای کرمان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کرمان ، در این دیدار میجانی ضمن تاکید بر توسعه آموزش های مهارتی افزود : اين تفاهم نامه در راستاي همكاري مشترك در خصوص حمایت از توسعه استان در زمینه صنعت قطعه سازی و ماشین سازی و نظر به مطالعات صورت گرفته در خوشه ماشین آلات وقطعات صنعتی و احساس نیاز واحد های تولیدی ذینفع ،به تامین نیروی انسانی متخصص و همچنین ارتباط مستمر و عملیاتی صنعت و دانشگاه و با پیگیری های صورت گرفته منعقد گردید .

رییس دانشگاه فنی وحرفه‌ای استان نیز بر همکاری مشترک طرفین در زمینه امور آموزشی، پژوهشی، تحقیقات کاربردی، اجرایی و مدیریتی، ارتقای بهره وری و رقابت پذیری صنایع کوچک و متوسط استان کرمان تاکید کرد .

در پایان این دیدار طرفین تفاهم نامه همکاری آموزش ذینفعان خوشه کسب و کار ماشین آلات و قطعات صنعتی کرمان را بامدت زمان انجام سه ساله امضا کردند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=96455
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.