علی زینی وند استاندار کرمان در آیین تجلیل از دانش آموزان برتر:


سایر معین‌های اقتصادی، جا پای گهرزمین بگذارند

استاندار کرمان ضمن ابراز رضایت از اقدامات شایسته گهرزمین در بحث معین اقتصادی جنوب استان گفت: استانداری کرمان به شرکت بزرگ گهرزمین تکلیف کرد که مناطق محروم جنوب استان را تحت پوشش قرار دهد و بالاخص در زمینه آموزش دانش آموزان این خطه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند که به شکر خدا، گهرزمین بسیار موفق عمل کرده است.

به گزارش کرمان نو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین استاندار کرمان در آیین تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور سراسری ۱۴۰۰ شهرستان های جنوبی استان ضمن گرامیداشت هفته وحدت و هفته نیروی انتظامی به حضار و مدعوین همایش، با تبریک به دانش آموزان موفق و تقدیر از شرکت گهرزمین سخنرانی اش را آغاز کرد.
وی ضمن ابراز رضایت از اقدامات شایسته گهرزمین در بحث معین اقتصادی جنوب استان گفت: استانداری کرمان به شرکت بزرگ گهرزمین تکلیف کرد که مناطق محروم جنوب استان را تحت پوشش قرار دهد و بالاخص در زمینه آموزش دانش آموزان این خطه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند که به شکر خدا، گهرزمین بسیار موفق عمل کرده است. بنده به سایر معین های اقتصادی پیشنهاد کردم که جا پای گهرزمین گذاشته و همین روال مثبت را در پیش بگیرند.
زینی وند در پایان گفت: اقدامات به یادماندنی و تاریخی شرکت گهرزمین در این مناطق به خصوص با تمرکز بر نیروی انسانی موجبات پیشرفت علمی و آموزشی این مناطق در آینده خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=78566
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.