یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان سیرجان به ایستگاه آخر رسید


گهرزمین حامی فرهنگ کتاب و کتابخوانی

عصر دیروز در سالن دارالقرآن سیرجان با حضور مسوولین استانی و شهرستانی و با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیرجان و حمایت شرکت گهرزمین از منتخبین یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تجلیل شد.

به گزارش کرمان نو، مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان سیرجان با حضور حجت الاسلام و المسلیمین سید محمود حسینی، دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گهرزمین، احمد وفایی مدیر کل کتابخانه های استان، سرهنگ علی دستوری فرمانده سپاه مقاومت بسیج سیرجان، حسن بلوردی رییس اداره کتابخانه های عمومی سیرجان و دیگر مسوولین شهرستان در سالن دارالقرآن برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر خضری پور ضمن خوش آمدگویی به میهمانان عنوان کرد: یکی از راههای توسعه و تعالی جامعه انس با کتاب و کتابخوانی است و بر همین اساس شرکت گهرزمین حامی برگزاری چنین جشنواره هایی شده که گامی کوچک در تعالی فرهنگ شهرستان که حل مسائل اجتماعی شهرستان محسوب می شود.
حجه الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه سیرجان ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های شرکت سنگ آهن گهرزمین در این خصوص عنوان کرد: در منابع دینی و قرآنی تاکید فراوانی بر کتاب و کتابخوانی و دقت در آفرینش و وجود خودمان شده که همه اینها مسیری است برای رسیدن به تکامل، خوشبختی و سعادت انسان به شمار می رود.
احمد وفایی مدیر کل کتابخانه های استان نیز از مردم سیرجان به عنوان مردمی فرهنگ دوست و علاقه مند به کتاب یاد کرد و افزود: بیش از یک چهارم شرکت کنندگان در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را، سیرجانی های فرهنگ دوست تشکیل می دهند. وی در ادامه از همه اصحاب فرهنگ و هنر، مدیران شهرستانی بخصوص شرکت سنگ آهن گهرزمین در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر و تشکر کرد و اداره کتابخانه ها و کتابداران سیرجانی را از فعالترین همکاران در استان خواند که با مشارکت حداکثری اعضای کتابخانه ها دینشان را به امام مهربانی ها ادا نمودند .
در این جشنواره تعداد ۲۱ هزار و پانصد نفر شرکت نموده اند که از این میان ۶۵ نفر حائز رتبه برتر شدند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88745
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.