رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد:


پیگیری ویژه دستگاه قضایی برای رفع موانع اجرایی پروژه صاروج پارس

رییس کل دادگستری استان کرمان از پیگیری ویژه دستگاه قضایی از رفع موانع اجرایی پروژه صاروج پارس خبر داد و گفت: حضور دادستان کرمان در جلسات پیگیری پروژه صاروج پارس به منظور تسریع روند اجرای مصوبات مربوط به این پروژه برنامه‌ریزی شده است و دادستان کرمان در این حوزه ورود جدی خواهند داشت.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از خبرآنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در دیدار با سرمایه‌گذار عمانی و تعدادی از اعضای هیات مدیره صاروج پارس افزود: لازم است که گزارش پیشرفت کار در حوزه‌های تامین آب، برق و گاز و مشکلات مربوط به این حوزه‌ها به دستگاه قضایی ارائه شود تا این مشکلات به صورت موضوع محور پیگیری و رفع گردد.
وی خاطرنشان کرد: این اطمینان به سرمایه‌گذاران داده می‌شود تا پایان سال جاری مشکلات برطرف می‌شود و انتظار می‌رود که روند اجرایی این پروژه نیز با سرعت ادامه یابد.
نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان تصریح کرد: پروژه صاروج پارس از ابتدای کار با حمایت دستگاه قضایی پیش رفته است و به این مرحله رسیده است و سرمایه‌گذاران این پروژه باید مطمئن باشند که حمایت قضایی از تداوم این پروژه مدنظر دستگاه قضایی قرار دارد.
حجت الاسلام و المسلمین حمیدی عنوان کرد: برای اجرای مصوبه شورای ترافیک، دادستان کرمان جلسات مشترکی را با سازمان‌های مربوطه و نمایندگان و مغازه‌های این خیابان برگزار خواهند کرد تا این مصوبه اجرایی شود.
وی گفت: دستگاه قضایی استان کرمان تمامی ظرفیت‌های خود برای پشتیبانی از پروژه صاروج پارس را به کار گرفته است و در این راستا به نحوی اقدام می‌شود که زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌های جدید نیز فراهم گردد.
سرمایه‌گذاران پروژه صاروج پارس نیز نقش قوه قضاییه در رفع مشکلات این پروژه را بسیار اساسی توصیف کرده و ان را بسیار ارزشمند دانستند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99273
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.