اولین واکنش باهنر به شکست در انتخابات مجلس


تبریک باهنر به منتخبین انتخابات

«به جنابان آقایان حسن‌پور و دوست‌علی که مورداعتماد شما مردم عزیز کرمان و راور قرار گرفتند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات آن برادران گرامی را در خدمت به مردم بزرگوار کرمان مسئلت دارم.»

به گزارش کرمان‌نو به نقل از برنا، محمدرضا باهنر، دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین بعد از شکست در انتخابات مجلس دوازدهم در کانال تلگرامی خود بیانیه‌ای صادر کرد.

 متن بیانیه باهنر به شرح زیر است:

 بسمه‌تعالی

 سلام بر مردم شریف و بزرگوار حوزه انتخابیه کرمان و راور

 اکنون که به فضل خدای متعال، زمستان سرد امسال به گرمای قدوم مبارک شما و حضور ارزشمند مردم دیار کریمان به بهاری دل‌انگیز مبدل گردید، شایسته است تا قدردان حمایت‌ها، تلاش‌ها و محبت‌های شما باشم. به سهم خود از کاندیداهایی که در میدان رقابت انتخابات حضور پیدا کردند و بر مشارکت در این امر مهم و سرنوشت‌ساز افزودند سپاسگزاری می‌نمایم.

 از ابتدای حضورم در صحنه انتخابات در کرمان، قصدم ادای دین به مردم شریف زادگاه عزیزم و افزودن درصدی به مشارکت در انتخابات و لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب بود.

 به مصداق «من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق» از تمام کسانی که به هر نحوی در ستادهای اینجانب فعالیت کرده و با رأی خود به اینجانب اعتماد نمودند سپاسگزاری می‌نمایم و امیدوارم که در پیشگاه خداوند و روح بلند شهدای گلگون‌کفن کرمان بالاخص سردار دل‌ها شهید حاج‌قاسم سلیمانی ماجور باشند.

 به جنابان آقایان حسن‌پور و دوست‌علی که مورداعتماد شما مردم عزیز کرمان و راور قرار گرفتند تبریک عرض نموده و از خداوند متعال توفیقات آن برادران گرامی را در خدمت به مردم بزرگوار کرمان مسئلت دارم.

 باید عزم خود را برای تغییر بزرگ به نفع مردم شریف کرمان جزم نماییم.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115872
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.