پورابراهیمی در آیین کلنگ‌زنی مجتمع صنعتی لاستیک ارگ کرمان:


می‌گویم چه کسانی نمی‌گذارند اشتغال ایجاد شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از برخی در خصوص موضع گرفتن در برابر اقدامات توسعه‌ای استان کرمان اظهار کرد: اگر این کارشکنی‌ها استمرار پیدا کند به مردم با جزئیات می‌گویم که چه کسانی نمی گذارند در استان اشتغال ایجاد شود.

محمدرضا پورابراهیمی پیش از ظهر امروز ۱۷ آذرماه در آئین کلنگ زنی مجتمع صنعتی لاستیک ارگ کرمان گفت: باتوجه به نیاز کشور به لاستیک های فوق سنگین لازم دانستیم تا این مجتمع در کشور احداث شود لذا آن را طرح موضوع کردیم.

او می افزاید: برای رفع مشکل زمین این مجتمع فقط ۲۰ جلسه بنده تشکیل دادم و یک سال پیش این پروژه باید اجرا می شد و این تاخیر خیانت به کشور است نه حفظ اموال دولت.

به اعتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، امروز دشمنان انقلاب و نظام در حوزه مسائل کشور جنگ تمام عیاری راه انداختند. آنها به گونه‌ای در به جامعه القاء کرده اند که جمهوری اسلامی نمی‌تواند در مسیر توسعه حرکت کند لذا رفع مشکل اشتغال و معیشت مردم امکان پذیر نیست.

او با اشاره به نوع فعالیت دشمنان و شبکه‌های مجازی معاند اظهار کرد: آنها جنگ کاملا روانی در کشور القاء کردند که کار جمهوری اسلامی دیگر تمام شده است.

پورابراهیمی با بیان این مطلب که اولویت اساسی ما مسائل اقتصاد، اشتغال و حل مشکلات معیشتی مردم است، تصریح کرد: ۵۰ هزار میلیارد تومان طرح های سرمایه گذاری تا پایان سال در شهرستان کرمان خواهیم داشت و دنبال کار برای مردم هستیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: به مردم قول دادیم که بر این جنگ اقتصادی فائق آییم.

پورابراهیمی با انتقاد از برخی در خصوص موضع گرفتن در برابر اقدامات توسعه‌ای استان اظهار کرد: اگر این کارشکنی‌ها استمرار پیدا کند به مردم به ریز می‌گویم که چه کسانی نمی‌گذارند در این استان اشتغال ایجاد شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=99191
1 نظر
  1. بام کویر می گوید

    اقای دکتر عامل توسعه نیافتن ومهاجرت۹۰٪ مردم شهرستان بافت به کرمان و سیرجان و بندر به نظر شما چه کسانی هستند …… ؟؟؟ اگر قیامتی باشد من اولین نفری هستم که حلقوم حسن پور و دارو دسته اش را میگیرم . مگر شما مقامات ارشد با خبر شده باشید که نیست !!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.