وزش باد نسبتا شدید در کرمان

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد شدید به همراه گرد و خاک در مناطق شمال غرب، شرق و جنوب شرق استان پیش بینی می‌شود.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی با اشاره به این که هم اکنون آسمان استان صاف تا کمی ابری است گفت: امروز وزش باد نسبتأ شدید به همراه گردوخاک پدیده غالب استان است.

او افزود:شدت وزش باد در شرق و جنوب شرق استان درشهرستان‌های ریگان، فهرج، بم، نرماشیر، جیرفت، رودبار و شهر زهکلوت بیشتر است.

حبیبی با اعلام اینکه کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی و افزایش غلظت غبار در این مناطق دور از انتظار نیست بیان کرد:رانندگانی که قصد تردد از مسیر‌های کرمان به سیستان – بلوچستان و کرمان -یزد را دارند از شرایط جاده‌ها باخبر باشند.

او گفت: این شرایط جوی تا روز سه شنبه در استان ادامه دارد.

حبیبی افزود: شهرستان منوجان در ۲۴ ساعت گذشته با دمای ۲۶ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین منطقه استان بوده است وصبح امروز بردسیر با دمای ۳درجه سانتیگراد زیر صفر سردترین نقطه استان به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان حداقل دمای امروز شهر کرمان را ۲ درجه سانتیگراد زیر صفر اعلام کرد و گفت: امروز کرمان در گرم‌ترین ساعات به ۱۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=80994
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.