کشف ۲۵ تن چوب بدون مجوز حمل در رودبارجنوب

به گفته فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان ۲۵ تن چوب‌ بدون مجوز حمل توسط ماموران پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی شهرستان رودبارجنوب کشف شد.

فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی جنوب کرمان گفت: با اقدام بموقع نیروهای پاسگاه ویژه حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رودبارجنوب و با همکاری نیروهای انتظامی این شهرستان یک دستگاه خودرو حامل چوب بدلیل عدم داشتن مجوز حمل توقیف و محموله بارگیری شده ضبط شد.

سرهنگ امیرافضلی بیان‌ کرد: نیروهای یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان بصورت شبانه‌روزی و با کنترل گلوگاه‌های قاچاق با متخلفان برخورد جدی خواهند کرد.

وی اعلام کرد: حفاظت از منابع طبیعی و تلاش برای مبارزه برای قاچاق چوب‌آلات جنگلی وظیفه‌ای همگانی بوده و انتظار می‌رود در این زمینه مردم همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

سرهنگ امیرافضلی در پایان خاطرنشان ڪرد: مردم طبیعت‌ دوست می‌توانند در تماس با “شماره ۱۵۰۴ ڪد امداد جنگل و مرتع اداره‌ڪل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب ڪرمان” گزارش‌ها و اخبار خود را در زمینه آتش‌سوزی عرصه‌های منابع طبیعی، تخریب و تصرف اراضی ملی، قاچاق گیاهان دارویی، حفر چاه غیر مجاز در اراضی ملی و … اطلاع‌رسانی ڪنند تا از ورود خسارت‎های جبران‌ناپذیر به عرصه‌های مرتعی و جنگلی جلوگیری شود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=59519
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.