پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان:


کرمان آخر هفته، بارانی می‌شود

اداره کل هواشناسی کرمان برای روزهای پایانی این هفته ضمن افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید (در اکثر مناطق) بارش باران را به‌ویژه برای نیمه جنوبی و برخی مناطق غربی این استان پیش‌بینی کرد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، در اطلاعیه روز دوشنبه این اداره کل آمده است، بیشینه بارش استان کرمان در روز جمعه خواهد بود؛ بنابراین آب‌گرفتگی معابر، جاری‌شدن رواناب و سیلابی شدن مسیل‌ها در نیمه جنوبی استان دور از انتظار نیست.

 بر اساس این اطلاعیه، چهارشنبه این هفته نیز با انتقال ریزگردها به کرمان کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت غبار در نیمه غربی و برخی از مناطق شمالی و مرکزی این استان محتمل است.

 در این اطلاعیه آمده است، طبق بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی امروز (دوشنبه) و فردا جوی نسبتاً پایدار خواهیم داشت.

 هواشناسی همچنین اعلام کرد، در ۲۴ ساعت گذشته لاله‌زار و شهربابک با سه درجه زیر صفر خنک‌ترین و نرماشیر با ۲۹ درجه سانتیگراد گرم‌ترین مناطق استان کرمان بوده‌اند.

 طبق اعلام هواشناسی، دمای کلان‌شهر کرمان نیز امروز در خنک‌ترین ساعت یک درجه سانتیگراد زیر صفر بود و در گرم‌ترین ساعت به ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114604
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.