۷ هزار میلیارد تومان از جرائم بانکی کشاورزان در استان کرمان بخشیده شد

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان گفت: پنج هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان و تولیدکنندگان استان به مدت سه سال استمهال و حدود هفت هزار میلیارد تومان از جرائم کشاورزان بخشیده شده است.

به گزارش کرمان نو به نقل از تسنیم، الله‌داد محمدی‌مفرد صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان کرمان با بیان اینکه 28 هزار فقره تسهیلات با مبلغ دو هزار و 700 میلیارد تومان در سال گذشته پرداخت شده است که بیشترین مبلغ تسهیلات در حوزه باغات بوده است ادامه داد: 67 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج به زوجین در استان کرمان در سال گذشته پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه در استان کرمان در پرداخت خسارات کشاورزی جزو استان‌های اول هستیم بیان کرد: در سال زراعی گذشته بالغ بر 78 هزار فقره بیمه نامه صادر شده و 440 میلیارد تومان غرامت پرداختی بانک کشاورزی به کشاورزان در استان بوده است.
محمدی‌مفرد با اشاره به ایجاد خط اعتباری ویژه تحت عنوان دامدار کارت در راستای مردمی‌سازی یارانه‌ها افزود: در یک هفته گذشته بالغ بر 500 فقره با مبلغ 48 میلیارد تومان تسهیلات در قالب دامدار کارت پرداخت شده است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های استان کرمان با اشاره به اینکه در سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 93 درصد رشد پرداخت تسهیلات را داشتیم گفت: در سال گذشته شش هزار و 860 فقره تسهیلات به مبلغ پنج هزار و 480 میلیارد ریال از مطالبات کشاورزان و تولیدکنندگان استان به مدت سه سال استمهال و حدود 7 هزار میلیارد تومان از جرائم کشاورزان بخشیده شده است.


لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=89846
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.