انفجار منزل مسکونی در کرمان یک مصدوم برجای گذاشت

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از انفجار یک منزل مسکونی و مدفون شدن یک نفر در زیر آوار خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از ایسنا، ابراهیم بابایی در تشریح این خبر بیان کرد: دلایل وقوع این حادثه عدم رعایت نکات ایمنی و بی‌احتیاطی بوده که باعث انفجار این منزل مسکونی شد.

وی علت این حادثه را انتشار گاز سیلندر ال پی جی دانست و گفت: البته علت دقیق حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

او زمان رخداد این حادثه را ساعت ٢۴ دقیقه شب گذشته ٢۵ اردیبهشت ماه در خیابان «امام خمینی(ره) » اعلام کرد و افزود: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه، آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره سه و یک در محل حادثه حضور یافتند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان ادامه داد: انفجار باعث تخریب منزل شد و ساکنان آن در مجموع دو نفر بودند، که یکی از آنها زیر آوار حاصل از انفجار مدفون شده بود توسط آتش‌نشانان نجات یافت.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان سن مرد مجروح را تقریبا ٣٠ ساله اعلام کرد و گفت: مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

بابایی خطاب به شهروندان تأکید کرد: با بررسی وسایل گازسوز و سیلندرهای گاز موجود در محل زندگی خود و اطمینان از سلامت لوازم گازسوز، از چنین حوادثی جلوگیری کنند.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88658
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.