بازسازی صحنه قتل میدان کوثر کرمان

نیز به شمار می رود شامگاه ۲۴ بهمن ماه سال گذشته در پی درگیری لفظی با دوست خود، وی را به قتل رسانده و از صحنه قتل متواری شد.

وی خاطرنشان کرد: در پی گزارش تلفنی مرجع انتظامی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در نیمه شب ۲۴ بهمن ماه سال گذشته در میدان کوثر کرمان، رسیدگی به این پرونده و دستگیری قاتل در دستور کار دادستانی کرمان قرار گرفت.

این مقام قضائی تصریح کرد: پس از حضور مقام قضائی واکیپی از ماموران انتظامی در محل حادثه مشخص گردید در اثر یک نزاع و درگیری لفظی میان دو جوان ورزشکار فردی به نام (ح.م) دوست خود را به نام (م.الف)مورد چند ضربه چاقو قرار داده و از محل حادثه فرار کرده است.

وی بابیان اینکه بنا به گفته شاهدان عینی،هر دو جوان در لحظه وقوع حادثه حالت عادی نداشته اند،ادامه داد: متاسفانه مصدوم بر اثر شدت جراحات و خونریزی شدید در ناحیه گردن وشاهرگ قبل از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست داد.

علیدادی سلیمانی بیان کرد: متهم بلافاصله پس از ایراد ضرب به مقتول با کمک یکی از همدستانش به بندرعباس وسپس به استان فارس فرار کرده است.

وی عنوان کرد: متهم که همواره تحت رصد نیروهای انتظامی بود پس از اختفا در شیراز  و اندکی قبل از دستگیری در این استان، به سیستان و بلوچستان گریخت.

وی اظهار کرد: این متهم در پی  یکسری اقدامات اطلاعاتی و تلاش های شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی استان کرمان در یک عملیات غافلگیرانه پس از شناسایی مخفیگاهش در تاریخ دوم فروردین ماه سال جاری در شهر زاهدان دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از دستگیری متهم، وی با دستور مقام قضائی به استان کرمان منتقل شد و در بازجوئی های اولیه به جرم خود اقرار کرده و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده که تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=11215
1 نظر
  1. ش.ش می گوید

    خانواده اى داغدار شدن و جوانى رو از دست دادن درست نيست دل خانواده ديگرى رو با اين عكس ها بلرزونيم…خودتون نوشتين هر دو ورزشكار و دوست بودن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.