انهدام شبکه تروریستی وابسته به داعش در کرمان


 هفت تروریست در کرمان بازداشت شدند

آن‌گونه که دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان خبر داده در پی اقدام مشترک سربازان گمنام امام‌زمان (عج) در اداره کل اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان، یکی از شبکه‌های تروریستی داعش در استان شناسایی و هفت نفر از اعضای آن دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دادگستری استان کرمان، مهدی بخشی روز سه‌شنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود: در پی رصد اطلاعاتی و اقدام عملیاتی مشترک سربازان گمنام امام‌زمان (عج) در اداره کل اطلاعات کرمان و سازمان اطلاعات سپاه استان، در اقدام روزهای اخیر مجدد گروه تروریستی داعش مورد ضربه قرار گرفت.

او ادامه داد: در این عملیات یکی از شبکه‌های این گروه تروریستی که آماده اقدام عملیاتی و ایجاد ناامنی در کشور بود در استان کرمان شناسایی شد و مورد ضربه قرار گرفت.

 این مقام ارشد قضایی در کرمان افزود: این تروریست‌ها مترصد دریافت مأموریت و اجرای عملیات تروریستی در عمق کشور بودند که به حول و قوه الهی قبل از هر اقدامی در تور اطلاعاتی نهادهای امنیتی این استان قرار گرفته و بازداشت شدند.

 بخشی تصریح کرد: پرونده‌ای دراین‌خصوص تشکیل و ان‌شاءالله دراسرع‌وقت رسیدگی خواهد شد.

 مدعی‌العموم در استان کرمان افزود: سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای متخاصم در چندین مرحله در ماه اخیر قصد داشتند در صورت ناکامی در راه‌اندازی آشوب، با بهره‌گیری از ظرفیت عناصر تکفیری موجی از ناامنی را در داخل کشور ایجاد کنند که با هوشیاری و اقدام به‌موقع خنثی شد.

 

 

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=109560
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.