جستجو برای پیداشدن نیروهای اداره برق کرمان در گلباف ادامه دارد| جسد یک نفر پیدا شد

فرماندار کرمان از مفقود شدن ۶ نفر از نیروهای اداره برق کرمان در عملیات اتصال برق شهر گلباف خبر داد و گفت: تاکنون جسد یک نفر از آن‌ها پیدا شده است.

به گزارش کرمان نو، بارندگی‌های شدید روزهای گذشته باعث وقوع سیل و سیلاب در منطقه شهداد شهرستان کرمان شده و متاسفانه در پی امدادرسانی به برخی از این مناطق امدادگران نیز با حادثه روبه‌رو شده‌اند.

علی بابایی فرماندار شهرستان کرمان از مفقود شدن ۶ نفر از نیروهای اداره برق کرمان در عملیات اتصال برق شهر گلباف خبر داد و گفت: این افراد برای اتصال برق به منطقه سیل‌زده اعزام شده بودند که متاسفانه مفقود شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۶ نیروی عملیاتی به همراه ۱۲ خودروی امدادی و اکیپ موتوری در حال جستجوی این مفقودین است افزود: بالگرد هلال‌احمر نیز به منطقه اعزام شده است و امیدواریم این افراد را پیدا کنیم.

فرماندار شهرستان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون جسد یک نفر از آنها پیدا شده است تصریح کرد: نیروهای اداره برق شب گذشته در روستای حرمک بخش گلباف در حین انجام کار در اثر وقوع بارندگی و طغیان رودخانه مفقود شدند.
رضا فلاح مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان نیز با اشاره به مفقود شدن ۶ نفر از نیروهای اداره برق در شهر گلباف اظهار‌داشت: بلافاصله ۱۴ تیم امدادونجات زمینی و هوایی از جمعیت هلال احمر مرکز استان و شهرهای گلباف، ماهان، شهداد و کرمان به محل حادثه اعزام شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه عملیات امدادونجات زمینی با حضور ۱۲ تیم از شب گذشته آغاز شده است، افزود: هم اکنون ۲ تیم امدادوهوایی توسط بالگرد جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان کرمان با اشاره به حضور تیم آنست سگ‌های زنده‌یاب در محل حادثه خاطر‌نشان کرد: تا کنون ۷۶ نجاتگر و امدادگر، در قالب ۱۲ خودروی نجات و بالگرد در این عملیات در حال جستجوی مفقودین هستند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=69910
1 نظر
  1. امیر می گوید

    خدا کجا بود؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.