پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش با سلاح سرد در سیرجان

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دارکه اقدام به شرارت و قدرت نمایی با سلاح سرد کرده بودند، خبر داد.

به گزارش کرمان نو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ مرتضی امیر سبتکی گفت: در پی نزاع خیابانی منجر به چاقوکشی بین ۲ نفر از اراذل و اوباش و قدرت نمایی با سلاح سرد و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، شناسایی و دستگیری عاملان این نزاع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

او می‌گوید: با تلاش‌های ماموران پلیس امنیت عمومی و با اشرافیت اطلاعاتی، ۲ متهم دخیل در این نزاع‌ها شناسایی و طی ۲ عملیات مختلف دستگیر و پس از تحقیقات تکمیلی تحویل مرجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان گفت: این متهمان سابقه‌ی چندین مورد نزاع و چاقو کشی، حمل و نگهداری سلاح و ایجاد اخلال در نظم عمومی را در پرونده دارند، که پس از معرفی به مراجع قضائی، روانه زندان شدند.

به گفته سرهنگ مرتضی امیر سبتکی امنیت عمومی مردم خط قرمز پلیس است و هر فردی بخواهد، که به هر نوع باعث بر هم زدن آرامش خاطر شهروندان و نظم عمومی جامعه شود با برخورد قاطعانه و محکم پلیس مواجه است.لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=88686
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.